Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Bakteriemia – zespoły objawów

Z bakteriemią organizm bardzo często radzi sobie sam. Jednak niekiedy zapalenie krwi może stanowić zagrożenie dla zdrowia i życia, prowadząc do rozwoju sepsy. Jakie są zespoły objawów bakteriemii? Wpis na ten temat przygotował mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem i kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

Nasz ekspert wypisał wszystkie objawy bakteriemii, łącznie z prowadzącymi do sepsy. W jaki sposób zyskać dostęp do tych treści? Znajdziecie je w zakładce Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak dołączyć do grona użytkowników Terminarza Medycznego? Jeśli korzystacie z laptopazarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie. Natomiast jeżeli wolicie używać smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a potem zarejestrujcie się i zalogujcie na powstałe konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.