Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Bezpłatne ułatwienia w pracy pielęgniarki, położnej, fizjoterapeuty i opiekuna medycznego

Terminarz Medyczny NURSEUM

Terminarz Medyczny NURSEUM to bezpłatna aplikacja, która ułatwia pracę polskich pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów i opiekunów medycznych. Działa na komputerach i urządzeniach mobilnych (z systemem Android). Zawiera szereg funkcji, które znacznie usprawniają i przyspieszają wykonywanie codziennych obowiązków. Zebraliśmy w jednym miejscu opisy przydatnych rozwiązań proponowanych przez aplikację.

 

Nie wiecie, od czego zacząć poznawanie Terminarza Medycznego NURSEUM? Ciekawi Was, jakie opcje najbardziej przydadzą się w Waszej pracy? Przygotowaliśmy wygodny zbiór głównej zawartości Terminarza Medycznego. Wystarczy, że klikniecie w poniższe linki, a przejdziecie do szczegółowych opisów każdej bezpłatnej funkcjonalności. Co więcej, wzbogaciliśmy je w zrzuty ekranu, które pokazują krok po kroku, jak korzystać z aplikacji.

 

KALENDARZ: Planowanie zabiegów i wizyt u pacjentów

Łatwo zaplanujecie wizytę u pacjenta, wpisując terminy, notatki i zalecenia, jak również informacje o odbytych zabiegach. System za pomocą automatycznych powiadomień przypomni Wam o każdej zaplanowanej wizycie.

 

KALENDARZ: Proste prowadzenie grafiku dyżurów

Jeśli pracujecie w placówce medycznej, możecie prowadzić elektroniczny grafik dyżurów na kolejne dni i tygodnie z możliwością wprowadzania niezbędnych notatek.

 

PACJENCI: Gromadzenie i porządkowanie danych o pacjentach

Możecie sprawnie zarządzać bazą pacjentów, włącznie z możliwością importu i eksportu kartotek m.in. z portalu SZOI. Szybko wyszukacie w systemie wybrane osoby. Będziecie mieć stale pod ręką dokumentację medyczną pacjenta, razem z danymi kontaktowymi oraz historią wizyt i zabiegów.

 

WYDARZENIA: Baza kursów, szkoleń i konferencji branżowych

W specjalnym kalendarzu zobaczycie zbliżające się wydarzenia branżowe odbywające się w Waszym regionie oraz na terenie całego kraju. Sprawdzicie, na jakie kursy, szkolenia, konferencje, seminaria i warsztaty warto się udać. Otrzymacie najważniejsze dane, między innymi miejsce, koszty uczestnictwa, formularze zgłoszeniowe i linki do stron organizatorów

 

BAZA WIEDZY: Dostęp do artykułów medycznych i farmaceutycznych

Skorzystacie z wielu profesjonalnych artykułów z dziedziny medycyny i farmacji – nie tylko na potrzeby własne, ale również opracowane w przystępny sposób na rzecz edukacji pacjentów. Przeczytacie między innymi o dawkowaniu leków, zasadach pielęgnacji rozmaitych schorzeń, instrukcjach obsługi urządzeń medycznych, aktualnych zmianach w przepisach. Jednocześnie w Bazie Wiedzy prowadzimy dla Was specjalistyczny leksykon z zakresu badań fizykalnych pod redakcją naszego eksperta z dziedziny pielęgniarstwa.

 

AKTUALNOŚCI: Wgląd w zawartość bloga Terminarza Medycznego

Otrzymacie w jednym miejscu wszystkie wpisy branżowe, jakie pojawiają się regularnie na blogu Terminarza Medycznego. Szybko znajdziecie dowolne pozycje, dodacie je do ulubionych oraz za pomocą kilku kliknięć prześlecie do innych osób.

 

KALKULATORY: Bezpłatne kalkulatory medyczne

Zyskacie dostęp do pięciu przydatnych kalkulatorów medycznych. Są to: BMI – wskaźnik masy ciała, WHR – współczynnik obwodu talii do obwodu bioder, dopasowanie dawki leku do masy ciała, szybkość kroplowego wlewu dożylnego, czas dysponowania tlenem w butli.

 

PROFIL: Sprawdzanie uprawnień pacjenta do świadczeń opieki zdrowotnej

Błyskawicznie zweryfikujecie w systemie eWUŚ uprawnienia pacjenta do świadczeń oraz refundacji produktów leczniczych i wyrobów medycznych w razie potrzeby wystawiania recepty. Wystarczy, że będziecie mieć uprawnienia do wypisywania recept.

 

RECEPTY: Drukowanie formularzy recept bezpośrednio z aplikacji

Wprowadziliśmy dla Was nową funkcjonalność, dzięki której wydrukujecie formularze recept zarówno z numeracją druków nadaną przez portal NFZ, jak również w wersji bez numeracji w dwóch układach ułatwiających drukowanie w warunkach domowych.

 

Mamy nadzieję, że za pomocą naszego narzędzia szybciej poradzicie sobie z wieloma codziennymi zadaniami. Dołączenie do grona użytkowników zajmuje tylko chwilę.

Jak rozpocząć pracę z Terminarzem Medycznym?

Jeśli korzystacie z laptopazarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie na utworzone konto.

Jeśli korzystacie ze smartfonu (z systemem Android): pobierzcie aplikację, zarejestrujcie się w systemie, a na końcu zalogujcie się na swoje konto.

 

Powodzenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.