Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site
18/10/17

Szkolenia, warsztaty i konferencje dla pielęgniarek i położnych w październiku 2017 r. – bezpłatny ebook

Zapraszamy do pobierania oraz lektury bezpłatnego ebooka z zapowiedziami 63 październikowych szkoleń, warsztatów i konferencji branżowe dla polskich pielęgniarek i położnych.
11/10/17

Niezwykłe pielęgniarki i położne: Anna Ginalska i jej afrykańska misja

Pora na drugą część naszego cyklu poświęconego wyjątkowym pielęgniarkom i położnym. Dziś przedstawiamy Annę Ginalską. Za co dostała najwyższe odznaczenie świata pielęgniarskiego? Jak bardzo przyczyniła się do rozwoju szkolnictwa pielęgniarskiego i położniczego?Na czym polegała jej afrykańska misja? Poznajcie bliżej tę niesamowitą kobietę.
05/10/17
Terminarz Medyczny NURSEUM

Przegląd dla Pielęgniarek i Położnych nr 68

Historia Zofii Szlenkier, relacja polskiej pielęgniarki z Las Vegas oraz kolejne informacje o braku pielęgniarek. To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w „Przeglądzie dla Pielęgniarek i Położnych” opracowanym przez zespół Terminarza Medycznego NURSEUM.
02/10/17
Terminarz Medyczny Nurseum dla pielęgniarek

WYNIKI ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 2/2017 NURSEUM

Nurseum sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie ogłasza wyniki związane z zapytaniem ofertowym nr 2/20017 na realizację usługi programistycznej polegającej na wykonaniu modułu „oferty” w aplikacji […]
02/10/17
Terminarz Medyczny Nurseum dla pielęgniarek

WYNIKI ZAPYTANIA OFERTOWEGO NR 1/2017 NURSEUM

Nurseum sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie ogłasza wyniki związane z zapytaniem ofertowym nr 1/20017 na realizację usług doradczych dotyczących opracowania koncepcji produktowych pakietów sprzedażowych i strategii […]
21/09/17
Terminarz Medyczny Nurseum dla pielęgniarek

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 2/2017 NURSEUM

Zapraszamy do składania ofert na usługi programistyczne.
21/09/17
Terminarz Medyczny Nurseum dla pielęgniarek

ZAPYTANIE OFERTOWE NR 1/2017 NURSEUM

Zapraszamy do składania ofert na usługi doradcze i specjalistyczne.
21/09/17

5 praktycznych prezentów dla pielęgniarki

Znajoma pielęgniarka będzie niedługo obchodzić urodziny lub jakieś inne święto? Warto kupić jej prezent, który nie będzie się kurzył gdzieś w kącie, ale naprawdę się przyda na co dzień. Mamy kilka interesujących pomysłów na to, jakie podarunki okażą się niebywale pomocne w codziennej pracy pielęgniarskiej. Sprawdź, co znalazło się na naszej liście.
15/09/17

Przegląd dla Pielęgniarek i Położnych nr 67

Sytuacja pielęgniarek w domach pomocy społecznej, znieczulenie przy porodzie naturalnym oraz apel Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w „Przeglądzie dla Pielęgniarek i Położnych” opracowanym przez zespół Terminarza Medycznego NURSEUM.
08/09/17
Terminarz Medyczny NURSEUM

Przegląd dla Pielęgniarek i Położnych nr 66

Pielęgniarska apokalipsa, przywrócenie pielęgniarkom dodatków za soboty oraz kolejny wzrost liczby użytkowników Terminarza Medycznego NURSEUM. Zainteresowani? Zapraszamy do lektury „Przeglądu dla Pielęgniarek i Położnych”.
31/08/17

5 przydatnych grup facebookowych dla pielęgniarek i położnych

Czy należycie do jakichś grup branżowych na Facebooku? Zdarza Wam się prosić na nich o porady zawodowe? Lubicie czytać różnorodne opinie, dzielić się własnymi przemyśleniami albo poznawać inne osoby pracujące w tym zawodzie? A może po prostu chcecie mieć dostęp do najświeższych informacji na temat pielęgniarstwa i położnictwa? Jeśli szukacie grup facebookowych, do których warto dołączyć, przygotowaliśmy dla Was zestaw pięciu, które są związane z profesją pielęgniarki lub położnej.
25/08/17

Niezwykłe pielęgniarki i położne: Zofia Szlenkier, czyli polska Florence Nightingale

W dzisiejszych czasach pielęgniarki i położne bohatersko zmagają się z wieloma problemami. Muszą mieć w sobie mnóstwo energii i samozaparcia, by każdego dnia uporać się z natłokiem zadań. A jak dawniej wyglądała rzeczywistość w tym zawodzie? Jakie wyzwania wiązały się z pracą pielęgniarską i położniczą? Jakie kobiety zapisały się na kartach historii? Ruszamy z nowym cyklem, w którym przybliżymy sylwetki najsławniejszych i najbardziej oddanych pielęgniarek i położnych. Na początku przedstawiamy Zofię Szlenkier, żyjącą w latach 1882-1939. Sprawdźcie, czym zasłużyła sobie na miano polskiej Florence Nightingale.