Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Detektor przepływu krwi

Potrzebujecie dowiedzieć się więcej o detektorze przepływu krwi? Chcecie wiedzieć, jak prawidłowo ocenić drożność tętnic obwodowych? Mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem oraz kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich, przygotował wpis na ten temat.

We wpisie znajdują się najważniejsze informacje na temat badania za pomocą detektora przepływu krwi. Macie również możliwość przesłuchać nagrania z różnorodnymi dźwiękami żył i tętnic. Gdzie to znaleźć? Wejdźcie w zakładkę Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak rozpocząć pracę z Terminarzem Medycznym? Jeśli korzystacie z laptopazarejestrujcie się na stronie, a potem zalogujcie. Natomiast w przypadku smartfonu (tylko z systemem Android) najpierw pobierzcie aplikację, a następnie zarejestrujcie się i zalogujcie na utworzone konto.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.