Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Już tylko do niedzieli przyjmujemy zgłoszenia do płatnej akcji edukacyjnej dotyczącej stomii

Zgłosiliście się do płatnej akcji edukacyjnej dla pielęgniarek na indywidualnej praktyce, opiekujących się pacjentami stomijnymi? Jeśli nie, to teraz jest ostatni dzwonek. Zgłoszenia przyjmujemy jedynie do 14 stycznia. Przedsięwzięcie organizuje Terminarz Medyczny NURSEUM razem z jednym z czołowych dystrybutorów wyrobów farmaceutycznych.

Kogo szukamy? Poszukujemy pielęgniarek na indywidualnych praktykach z całej Polski, które opiekują się pacjentami stomijnymi.

Na czym polega akcja? Zadaniem uczestników będzie edukowanie pacjentów ze stomią w trakcie wizyt domowych w kwestiach dotyczących pielęgnacji z użyciem określonych wyrobów medycznych. Zakres pracy to przeprowadzenie krótkiej prezentacji, przekazanie materiałów informacyjnych pacjentowi oraz wypełnienie dostarczonej przez nas ankiety. Za każdą taką wizytę edukacyjną oferujemy wynagrodzenie.

Kiedy mija termin zgłoszeń?  Zgłoszenia zbieramy do 14 stycznia, a akcja wystartuje w połowie miesiąca. Uwaga: liczba miejsc jest ograniczona.

Jak się zgłosić? Jak najszybciej wyślij e-mail na adres info@nurseum.pl z danymi kontaktowymi (numer telefonu). Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, by ustalić dalsze szczegóły.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Arkadiusz Bieniek
Zespół Marketingu Terminarza Medycznego NURSEUM

Comments are closed.