Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Stetoskop pielęgniarski

Chcecie zapoznać się z praktycznymi informacjami dotyczącymi budowy i prawidłowego używania stetoskopu pielęgniarskiego? Wpis na ten temat przygotował mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem i kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

We wspomnianych materiałach znajdziecie zestaw zdjęć, które pokazują, jak dokładnie zbudowany jest stetoskop, jak wygląda jego prawidłowe i nieprawidłowe założenie oraz w jaki sposób osłuchiwać pacjenta. Treści te są widoczne w zakładce Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak stać się użytkownikiem Terminarza Medycznego? Jeśli korzystacie z laptopazarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie. Natomiast jeżeli korzystacie ze smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a potem zarejestrujcie się i zalogujcie na stworzone konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.