Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Transiluminacja zatok

Transiluminacja zatok może być stosowana jako badanie pomocnicze przy diagnostyce zapalenia zatok. Jak prawidłowo ją wykonać? Dowiecie się tego z materiałów przygotowanych przez mgra Jerzego Krukowskiego, pielęgniarza z wieloletnim doświadczeniem i kierownika specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

We wpisie naszego specjalisty znajdują się wskazówki dotyczące poprawnie przeprowadzonego badania, razem z pomocnymi zdjęciami. Wystarczy, że zajrzycie do zakładki Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak dołączyć do grona użytkowników Terminarza Medycznego? Jeśli macie laptopazarejestrujcie się na stronie, a w drugiej kolejności zalogujcie. Natomiast jeżeli wolicie korzystać ze smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a następnie zarejestrujcie się i zalogujcie na utworzone konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.