Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Trwa akcja edukacyjna dla pielęgniarek opiekujących się pacjentami ze stomią

Trwa akcja edukacyjna dla pielęgniarek na indywidualnych praktykach, którą organizuje zespół Terminarza Medycznego NURSEUM razem z jednym z czołowych dystrybutorów wyrobów farmaceutycznych. Przedsięwzięcie polega na uczeniu pacjentów ze stomią odpowiedniej pielęgnacji przy zastosowaniu określonych środków medycznych.

Zespół Terminarza Medycznego NURSEUM, we współpracy z jednym z czołowych dystrybutorów wyrobów farmaceutycznych, przygotował płatną akcję edukacyjną dla pielęgniarek na indywidualnych praktykach, opiekujących się pacjentami cierpiącymi na dolegliwości związane ze stomią.

Z otrzymanych zgłoszeń wybraliśmy uczestniczki, które podczas domowych wizyt mają za zadanie edukować pacjentów w kwestiach związanych z pielęgnacją stomii przy użyciu określonych wyrobów medycznych. W zakres działań wchodzą: przeprowadzenie krótkiej prezentacji, wypełnienie specjalnej ankiety, a także przekazanie pacjentowi materiałów informacyjnych, w tym ulotki pokazującej, w jaki sposób prawidłowo dbać o skórę wokół stomii.

Mamy nadzieję, że w wyniku akcji pacjenci zdobędą wiedzę, jak czuć się maksymalnie komfortowo i bezpiecznie z własną stomią.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.