Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Węzły chłonne – charakterystyka

Węzły chłonne to jeden z najważniejszych elementów układu immunologicznego. Ich powiększenie może stanowić objaw poważnych chorób, dlatego szybkie rozpoznanie problemu jest niezwykle istotne. Na jakie rodzaje dzielimy węzły chłonne i czym się różnią? Mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem i kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich, przygotował zwięzłe zestawienie.

W przygotowanej tabeli znajduje się podział na węzły chłonne prawidłowe, zapalne i nowotworowe, wraz z ich charakterystyką. By zyskać dostęp do tych treści, wejdźcie w zakładkę Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak dołączyć do grona użytkowników Terminarza Medycznego? Jeśli pracujecie na laptopiezarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie. Jeżeli korzystacie ze smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a potem zarejestrujcie się i zalogujcie na utworzone konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.