Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

5 argumentów za skorzystaniem z Terminarza Medycznego NURSEUM

Kilka tygodni temu na rynek trafił Terminarz Medyczny NURSEUM, czyli pierwsza w Polsce aplikacja dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów usprawniająca pracę wspomnianych grup zawodowych. Sprawdźcie, jakie dokładnie rozwiązania oferuje Terminarz.

Terminarz Medyczny NURSEUM  powstał po to, by maksymalnie ułatwić pielęgniarkom, położnym i fizjoterapeutom wykonywanie codziennych obowiązków. Automatyzuje część żmudnych zadań, zwłaszcza biurokratycznych, związanych z prowadzeniem dokumentacji medycznej oraz zawiera wiele interesujących funkcjonalności.

Jakie możliwości posiada Terminarz Medyczny NURSEUM?

1) Baza informacji

Importowanie, gromadzenie, uzupełnianie, edytowanie i eksportowanie danych o pacjentach nigdy nie było prostsze. Wprowadzenie lub wyszukanie informacji o konkretnej osobie zajmie Wam tylko chwilę. Lista zabiegów medycznych, które są do wykonania u danego pacjenta, pozwoli na ich sprawną realizację i raportowanie. Bez problemu przekażecie pacjentom zalecenie pielęgniarskie po wizycie.

 

2) Kalendarz

Elektroniczny kalendarz usprawni planowanie codziennych wizyt oraz zabiegów u pacjentów. Dodawanie nowych pozycji jest bardzo intuicyjne. System automatycznie powiadamia o zbliżających się spotkaniach, więc na pewno o żadnym nie zapomnicie.

3) Wydarzenia

Aktualizowane na bieżąco kalendarium kursów, warsztatów, wykładów, konferencji oraz szkoleń sprawi, że nigdy nie przegapicie żadnego ciekawego wydarzenia branżowego. Dowiecie się, co, kiedy i gdzie się dzieje oraz w jaki sposób dokonać rejestracji jako uczestnik.

4) Baza Wiedzy

W Bazie Wiedzy znajdziecie dużą ilość profesjonalnych artykułów na temat wyrobów medycznych, dawkowania leków, pielęgnacji pacjenta, aż po instrukcje użycia poszczególnych urządzeń medycznych, które pozostaną zawsze w Waszym zasięgu. Zyskacie szansę łatwego edukowania pacjentów podczas wizyt. Na przykład sprawnie znajdziecie i udostępnicie pacjentowi instrukcję obsługi glukometru.

5) Raporty

Terminarz Medyczny umożliwia raportowanie np. codziennych wizyt oraz zabiegów. Przygotujecie też w dowolnej chwili każde zestawienie statystyczne, którego potrzebujecie, w tym comiesięczne raporty do rozliczenia kontraktów z NFZ.

Jak odkrywać wszystkie funkcje Terminarza Medycznego? Jeśli korzystacie z laptopa, zarejestrujcie się na stronie. Jeżeli zamierzacie używać smartfonu (tylko z systemem Android), pobierzcie aplikację. Logujcie się i zapoznajcie się ze wszystkimi funkcjami Terminarza.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.