Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

5 blogów branżowych dla pielęgniarek, które warto czytać

Terminarz Medyczny NURSEUM

Ze względu na mocno obciążający charakter pracy niewiele mamy w Polsce blogujących pielęgniarek. Terminarz Medyczny NURSEUM wynalazł jednak i bacznie obserwuje kilka ciekawych blogów branżowych, na które warto zaglądać. Dzisiaj podrzucamy Wam krótką listę. Znajdziecie na niej 4 polskie i 1 anglojęzyczny blog pielęgniarski.

Od razu zastrzegamy, że kolejność jest zupełnie przypadkowa, a wybór subiektywny. Jeżeli jakiegoś blogu brakuje Wam w poniższym zestawieniu, koniecznie dajcie znać – zaktualizujemy.

1. „Perypetie młodej pielęgniarki”
Blog zdecydowanie bardziej osobisty niż zawodowy, niemniej jednak zawiera sporo wartościowych wpisów.

2. „Pielęgniarka w PL”
Osobisty blog pielęgniarski, ale dotyczący głównie aspektu zawodowego. Autorka dzieli się głównie swoimi refleksjami na temat całej branży. Blog rzadko aktualizowany.

3. „Pielęgniarka na kardiologii”
Blog prowadzony przez Agatę D. Pielęgniarkę. Studentkę. Blondynke. Pierwsze kroki zawodowej kariery już za nią. Kardiologia, chirurgia, intensywna terapia. Piszę o tym, co dzieje się w szpitalu, co przykuwa jej uwagę, w tym o problemach zawodowych.

4. „The Nerdy Nurse”
Ciekawy blog o pielęgniarstwie oraz nowoczesnych technologiach. Tworzony przez wielokrotnie nagradzaną autorkę – Brittney Wilson (praktykująca pielęgniarka).

5. Blog Terminarza Medycznego NURSEUM
Blog prowadzony przez nasz zespół od lutego 2016 r. Co tydzień publikujemy 1-2 wpisy z przeglądem najciekawszych newsów branżowych ze świata pielęgniarek i położnych oraz newsy o rozwoju aplikacji. Blog jest powiązany z firmowym fan page’m, zamkniętą grupą branżową na Facebooku oraz newsletterem.

Jak Wam się podobało nasze krótkie zestawienie? Postaramy się regularnie aktualizować listę, a już niebawem podrzucimy Wam kolejne wpisy o podobnej tematyce. Obecnie pracujemy nad listami pielęgniarskich blogów anglojęzycznych oraz listami polskich portali, fan pages i grup branżowych na Facebooku.
Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.