Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

5 pomysłów na prezent dla fizjoterapeuty

Święta coraz bliżej, a Wy nie macie bladego pojęcia, co kupić członkowi rodziny lub znajomemu, który jest fizjoterapeutą? Specjalnie dla Was zespół Terminarza Medycznego NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej pracę fizjoterapeutów, przejrzał różne opcje i przygotował kilka podpowiedzi. To już ostatni dzwonek na znalezienie prezentów, więc koniecznie sprawdźcie nasze propozycje.

 

  1. Koszulka z nadrukiem

Jeśli szukacie oryginalnego i zabawnego upominku, to strzał w dziesiątkę. Możecie zamówić co najmniej kilka wzorów, które pokażą, jak bardzo wyjątkowy jest Wasz bliski fizjoterapeuta. Taką koszulkę dostaniecie już za około 40 zł. Łatwo też wykonać nadruk samodzielnie – wystarczy wydrukować obrazek lub tekst na papierze termotransferowym i przyprasować do zwykłego t-shirtu.

  1. Roller do masażu

To najbardziej klasyczna z podanych w zestawieniu opcji. Roller jest nieodzowny w wielu ćwiczeniach i pomaga rozluźnić mnóstwo mięśni. Przyda się też samemu obdarowanemu – wszak on również potrzebuje odrobiny odprężenia po męczącym dniu. Najtańsze przedmioty kosztują około 15 zł, ale oczywiście istnieją też droższe – i jednocześnie lepsze – rozwiązania.

  1. Piłka do masażu

Osoba, której chcecie dać prezent, ma już roller? Nic nie szkodzi, do kompletu zawsze warto nabyć piłkę do masażu lub twinball. Czym się różni od rollera? Przede wszystkim kształtem, który umożliwia wykonywanie zdywersyfikowanych ćwiczeń i działa na inne mięśnie. Na pewno nie będzie się kurzyć w kącie. Cena waha się od około 15 do nawet 100 zł.

  1. Biżuteria z symbolami chemicznymi

Tym razem przedstawiamy propozycję bardziej dla niej – kolczyki w kształcie związków chemicznych (m.in. dopamina lub estrogen). Jednak bez problemu znajdziecie też wzory dla panów (np. testosteron). W sklepach wyszperacie również bransoletki i wisiorki w takich kształtach. Nie ma to jak chemia z przymrużeniem oka! Cena wynosi mniej więcej 80 zł.

  1. Książki i fiszki

Poszerzanie i przypominanie sobie wiedzy to zawsze dobry pomysł. Dlatego sprezentujcie jakąś książkę. Tutaj można trochę zaszaleć – w końcu nie trzeba ograniczać się do pozycji tylko i wyłącznie naukowych. Z pewnością natkniecie się na ciekawe lektury fabularne z wątkiem medycznym. Pomyślcie też o zestawie fiszek – małe, łatwe do przeniesienia, pozwolą przygotować się do kursu lub egzaminu. Cena wyjściowa to około 20 zł.

Mamy nadzieję, że lista podsunęła Wam kilka pomysłów i pozwoli wybrać coś trafnego dla najbliższych. Na koniec wspomnimy również o standardowych gadżetach (kubki, kalendarze, figurki) związanych z wykonywanym zawodem.

Nie chcecie przegapić innych artykułów dotyczących pracy fizjoterapeuty? Śledźcie na bieżąco naszego bloga lub zapiszcie się na newsletter. Wszystkie wpisy blogowe znajdują się również w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji skierowanej do pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów i opiekunów medycznych.

Jak zyskać dostęp do Terminarza Medycznego? Jeśli korzystacie z laptopa, zarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie. Jeżeli wolicie używać smartfonu (z systemem Android), pobierzcie aplikację, zarejestrujcie się, a potem zalogujcie na swoje konto.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.