Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

5 sposobów na to, by być zawsze na bieżąco z newsami z branży pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów

Czy słyszeliście o Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli pierwszej na rynku aplikacji stworzonej specjalnie dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów? Intensywnie nad nią pracujemy, by niedługo mogła trafić do Waszych rąk. Świetnie poradzi sobie z natłokiem uciążliwych obowiązków, jakie każdego dnia napotykacie w swojej pracy. Umożliwi łatwe organizowanie codziennych zadań, wygodne korzystanie z rozbudowanej bazy wiedzy oraz komunikowanie się z pacjentami. Wszystko za pomocą tabletu, smartfonu lub laptopa.

Interesuje Was to, jak wyglądają postępy w tworzeniu naszej aplikacji? Zastanawiacie się, jakie dokładnie rozwiązania ona oferuje? Chcecie mieć szybki i prosty dostęp do newsów ważnych dla Waszej kariery zawodowej, bez konieczności żmudnego przeglądania wielu stron internetowych? Znamy kilka sposobów, które pomogą Wam zawsze być na bieżąco z interesującymi wiadomościami z branży.

Po pierwsze, zapiszcie się do naszego newslettera branżowego. Zbiór ciekawych informacji dla pielęgniarek i położnych dostaniecie w każdy wtorek. Natomiast newsy dla fizjoterapeutów wysyłamy przynajmniej raz w miesiącu.

Po drugie, dołączcie do naszej grupy branżowej na Facebooku. Nie tylko będziecie mogli obserwować, co się dzieje w branży, ale również prowadzić dyskusje z innymi sympatykami Terminarza Medycznego NURSEUM.

Po trzecie, polubcie nasz fanpage na Facebooku. Tam dowiecie się wszystkiego o stanie bieżącym, a także o dalszych planach rozwoju naszej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów.

Po czwarte, nie zapomnijcie o częstym odwiedzaniu naszego bloga branżowego. Regularnie dodajemy na nim kolejne treści, więc z pewnością znajdziecie tam coś, co Was zainteresuje.

Po piąte, zawsze, jeżeli potrzebujecie, piszcie do nas na adres e-mailowy info@nurseum.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania odnośnie Terminarza Medycznego NURSEUM.

Pamiętajcie, nasza aplikacja dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów pojawi się na rynku już w marcu. Obserwujcie nas w internecie i social media, by na pewno nie przegapić jej startu.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.