Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

5 sposobów na ułatwienie codziennej pracy pielęgniarki, położnej i fizjoterapeuty, dzięki Terminarzowi Medycznemu NURSEUM

Terminarz Medyczny NURSEUM

Pielęgniarka, położna i fizjoterapeuta to równie piękne, co trudne zawody. Nie tylko z powodu niskich wynagrodzeń, ale głównie przez bardzo dużą odpowiedzialność oraz rosnącą z roku na rok liczbę obowiązków zawodowych, w tym biurokratycznych. Na poziom zarobków nic nie poradzimy, możemy jednak pomóc w lepszej organizacji pracy. Posłuży do tego Terminarz Medyczny NURSEUM.

Terminarz, nad którym pracujemy od grudnia zeszłego roku, ma ułatwiać codzienną pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Będzie można z niego korzystać na komputerach, tabletach oraz smartfonach. W jaki sposób Terminarz Medyczny NURSEM ułatwi Waszą codzienną pracę? Naszym zdaniem na 5 różnych sposobów!

1. Stały dostęp do własnej bazy pacjentów. Macie ją cały czas przy sobie, tj. we własnym smartfonie. Jak to możliwe? Sprawdźcie szczegóły.

2. Nieograniczony dostęp do zweryfikowanych artykułów eksperckich. Koniec z traceniem czasu na przeszukiwanie niezliczonych stron w Google i głowieniem się nad ich wartością merytoryczną. Dowiedzcie się więcej o „terminarzowej” Bazie Wiedzy.

3. Intuicyjne planowanie zabiegów oraz wizyt u pacjentów. Chcecie automatycznie przypominać pacjentom o wizytach? Wpisujecie do Terminarza termin wizyty, a narzędzie wysyła pacjentowi przypomnienie w określonym czasie (np. SMS na dzień przed wizytą). Można też dołączyć wskazówkę (np. „proszę przygotować paski do glukometru”). Więcej szczegółów o planowaniu wizyt oraz zabiegów przy pomocy smartfona.

4. Samodzielne raportowanie zabiegów medycznych. Po co prosić kogoś o pomoc? Po co płacić podmiotom zewnętrznym? Terminarz Medyczny maksymalnie uprości Wasze zadania i obowiązki raportowe. Poznajcie szczegóły!

Obiecywaliśmy 5 sposobów, a opisaliśmy tylko 4. Zastanawiacie się pewnie, gdzie się podział ostatni z nich? Tutaj… polegamy na Waszej kreatywności. Gdy tylko Terminarz Medyczny trafi do Waszych rąk, na pewno wymyślicie sposób, który żadnemu z nas nigdy nie przyszedłby do głowy. Wszystko okaże się już w lipcu, jak tylko rozpoczniemy wielkie testowanie. Przypominam, że w podstawowej wersji Terminarz Medyczny NURSEUM otrzymacie bezpłatnie, jeżeli wcześniej zapiszcie się na nasz newsletter, do czego z całego serca zachęcam.


Autor:
Darek Czechowski

Comments are closed.