Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

6 powodów, dlaczego warto korzystać z pierwszej w Polsce aplikacji dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów

Terminarz Medyczny NURSEUM

Na rynku jest już dostępny Terminarz Medyczny NURSEUM, czyli narzędzie ułatwiające pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Przynosi wiele korzyści, w tym automatyzuje biurokratyczne obowiązki, z jakimi zmagają się wspomniane zawody. Do końca kwietnia można bezpłatnie używać wszystkich modułów Terminarza Medycznego. Wystarczy zarejestrować się w systemie.

Terminarz Medyczny powstał, by ułatwić codzienną pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Dzięki niemu możecie zautomatyzować i usprawnić część uciążliwych zadań, jakie wykonujecie każdego dnia. Nie zwlekajcie, gdyż dostęp do pełnej wersji Terminarza jest bezpłatny tylko do końca kwietnia bieżącego roku. Od pierwszego maja aplikacja pozostanie bezpłatna w wersji podstawowej, a korzystanie z reszty opcji będzie się wiązać z drobną opłatą.

Jakie możliwości daje Terminarz Medyczny NURSEUM?

  • Dostaniecie stały dostęp do bazy własnych pacjentów. Wystarczy tablet, smartfon lub komputer, by sprawnie wyszukać lub uzupełnić odpowiednie dane.
  • W prosty sposób zaplanujecie i zorganizujecie wizyty u pacjentów. Terminarz przypomni Wam o spotkaniu, podpowie listę ostatnio wykonaych zabiegów i zapamięta wykonane świadczenia.
  • Otrzymacie wgląd w spore zasoby rzetelnej wiedzy eksperckiej. W Bazie Wiedzy Terminarza znajdziecie artykuły specjalistów z branży medycznej i farmaceutycznej.
  • Zyskacie szansę łatwego edukowania pacjentów podczas wizyt. Na przykład szybko znajdziecie i udostępnicie pacjentowi instrukcję obsługi glukometru.
  • Bez problemu przekażecie pacjentom zalecenie pielęgniarskie po wizycie. Jedno kliknięcie wystarczy, by przesłać treść zalecenia pacjentowi lub jego opiekunowi.
  • Błyskawicznie wygenerujecie w Terminarzu Medycznym raporty do statystyk, w tym również comiesięczne raporty do rozliczenia kontraktów z NFZ.

Chcecie rozpocząć korzystanie z narzędzia? Jeśli macie laptopa, po prostu zarejestrujcie się w systemie. Natomiast w przypadku smartfonu (tylko urządzenia z systemem Android), wejdźcie w link rejestracyjny i pobierzcie aplikację.

Jeżeli planujecie pozostać na bieżąco z newsami dotyczącymi Terminarza Medycznego, śledźcie nasz fan page, zapiszcie się do zamkniętej grupie na Facebooku lub dołączcie do cotygodniowego newslettera.

Życzymy przyjemnego odkrywania wszystkich możliwości aplikacji!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.