Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Badanie brzucha

Podczas badania fizykalnego brzucha należy pamiętać o tym, by poszczególne czynności wykonywać w odpowiedniej kolejności. W jakiej dokładnie? Szczegóły przygotował mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem oraz kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

Badanie fizykalne brzucha to jedno z podstawowych badań, które można przeprowadzić w celu kontroli pacjenta. Prawidłowo wykonane pozwoli na podjęcie właściwej decyzji o kolejnych krokach w leczeniu. Dlatego tak ważne jest zachowanie właściwej kolejności podjętych działań. Jakiej? Dowiecie się, zaglądając do zakładki Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak rozpocząć pracę z Terminarzem Medycznym? Jeśli korzystacie z laptopa, najpierw zarejestrujcie się na stronie, a potem zalogujcie. Natomiast jeżeli używacie smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a następnie zarejestrujcie się i zalogujcie na swoje konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.