Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Bezpłatna baza artykułów branżowych dla pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów i opiekunów medycznych

Szukacie profesjonalnych artykułów z dziedziny medycyny i farmakologii, które przydałyby się w codziennej pracy i rozwijaniu kompetencji zawodowych? Terminarz Medyczny NURSEUM, czyli bezpłatna aplikacja dla pielęgniarek, położnych, fizjoterapeutów i opiekunów medycznych, oferuje dostęp do bogatej bazy interesujących treści. Wystarczy skorzystać z komputera lub urządzenia mobilnego (z systemem Android).

Jedną z funkcji obecnych w Terminarzu Medycznym NURSEUM jest Baza Wiedzy, gdzie zgromadzono profesjonalne artykuły medyczne i farmaceutyczne. Gdzie znaleźć tę opcję? Wejdźcie w odpowiednią zakładkę w menu po lewej stronie.

W bazie znajdują się artykuły uszeregowane według daty ich dodania, zaczynając od najnowszych. Nowe treści są umieszczane często, więc warto regularnie śledzić tę zakładkę.

Duże ułatwienie w nawigacji stanowią dwa rozwiązania. Pierwsze z nich to wyszukiwarka na górze strony – po wpisaniu danego hasła pojawiają się artykuły pasujące do wyszukiwania.

Drugie rozwiązanie to lista kategorii, do jakich przyporządkowano dane artykuły. Kliknijcie w niebieski przycisk po prawej stronie, a rozwiną się wszystkie opcje. Można w ten sposób szybko wyselekcjonować treści dotyczące: krwi, serca i układu krążenia; płuc i dróg oddechowych; skóry, włosów i paznokci; układu pokarmowego; recept; badań fizykalnych; skali; nowotworów; układu moczowego; stomii; pielęgnacji.

Pod każdym artykułem znajdziecie trzy ikonki. Za ich pomocą jest możliwe: dodanie artykułu do ulubionych, by potem mieć go pod ręką; udostępnienie treści poprzez skopiowanie linku lub wysłanie e-mailem; zrobienie podglądu dla pacjenta.

Wszystkie artykuły w bazie są przygotowane przez profesjonalistów, możecie więc mieć pewność ich wysokiej jakości. Między innymi znajdziecie szereg treści sporządzonych przez mgra Jerzego Krukowskiego, pielęgniarza z wieloletnim doświadczeniem i kierownika specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

W jaki sposób stać się użytkownikiem Terminarza Medycznego NURSEUM, a w związku z tym zyskać dostęp do Bazy Wiedzy?

Jeśli pracujecie na komputerzezarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie na utworzone konto.

Jeśli pracujecie na urządzeniu mobilnym (z systemem Android): pobierzcie aplikację, zarejestrujcie się w systemie, a na końcu zalogujcie się na swoje konto.

 

Powodzenia!

Dariusz Czechowski

 

Comments are closed.