Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Bezpłatna baza wydarzeń branżowych dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów

Praca w pielęgniarstwie, położnictwie czy fizjoterapii wymaga ciągłego dokształcania się i rozwijania posiadanych umiejętności. Pomocne są w tym różnego rodzaju konferencje, kursy, szkolenia i warsztaty. Nie musicie już żmudnie przeszukiwać stron internetowych w poszukiwaniu interesujących okazji edukacyjnych. Zbiór nadchodzących wydarzeń branżowych znajdziecie w zakładce Wydarzenia w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów.

Terminarz Medyczny NURSEUM posiada szereg rozwiązań przydatnych w pracy pielęgniarek, położnych oraz fizjoterapeutów. Jednym z nich jest baza zawierająca planowane na terenie całej Polski konferencje, kursy i szkolenia branżowe. Wystarczy, że wejdziecie w aplikację i klikniecie zakładkę Wydarzenia znajdującą się w rozwijalnym menu z lewej strony.

Wchodząc w tę zakładkę, zobaczycie kalendarz miesięczny, w którym zaznaczono zbliżające się szkolenia, kursy, seminaria i inne. Regularnie uzupełniamy bazę o nowe pozycje. Łatwo przejrzycie kolejne miesiące, przewijając kalendarz lub znajdującą się po jego lewej stronie listę szkoleń.

Chcecie na przykład wyodrębnić jedynie konferencje, by szukanie przebiegało sprawniej? Nic prostszego! Po prawej stronie możecie rozwinąć listę z kategoriami oraz zaznaczyć tylko te, które Was interesują.

Błyskawicznie dowiecie się, czego dotyczy dane wydarzenie, ile trwa, gdzie i kiedy się odbywa. Wystarczy, że klikniecie na wybraną pozycję, a odpowiednie informacje rozwiną się w dymku.

Chcecie znać więcej szczegółów, na przykład ile dany kurs kosztuje, kto go prowadzi, jaki jest dokładny program, jak dojechać, w jaki sposób się zapisać? Naciśnijcie „więcej…” widoczne w dymku. Traficie na stronę opisującą konkretne wydarzenie.

Na samym dole, pod opisem wydarzenia, zobaczycie mapkę dojazdową oraz link do formularza zgłoszeniowego.

Znaleźliście przydatne szkolenie i nie chcecie, by Wam umknęło? Obok każdego opisu znajduje się plusik. Klikając w niego, dodacie wybrane wydarzenie do Waszego kalendarza, więc będziecie mieć tę informację stale pod ręką. A jak usunąć dodany kurs? Wystarczy go odznaczyć w ten sam sposób. 

Jak otrzymać dostęp do Wydarzeń? Jeżeli pracujecie na laptopie, zarejestrujcie się na stronie i po zalogowaniu wejdźcie w odpowiednią opcję menu. Jeśli korzystacie ze smartfonu (z systemem Android), pobierzcie aplikację, a później się zarejestrujcie i otwórzcie Terminarz. Mamy nadzieję, że szybko traficie na interesujące Was szkolenia i konferencje.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.