Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Bezpłatne funkcjonalności oferowane przez aplikację dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów

Bezpłatne funkcjonalności oferowane przez aplikację dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów

Od niedawna na rynku jest dostępny Terminarz Medyczny NURSEUM, czyli aplikacja ułatwiająca pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Zawiera wiele rozwiązań przydatnych w realizacji codziennych obowiązków. Zebraliśmy w jednym miejscu artykuły poświęcone każdej z bezpłatnej funkcjonalności Terminarza Medycznego. Wystarczy kliknąć w linki, by przenieść się do uzupełnionych zrzutami ekranu wpisów i poznać dokładniej zawartość aplikacji.

Planujecie rozpocząć przygodę z Terminarzem Medycznym, ale wcześniej chcecie wiedzieć, co dokładnie oferuje ten system? A może jesteście już użytkownikami aplikacji, ale wolicie się upewnić, czy odkryliście wszystkie jej możliwości? Możecie teraz sprawnie zapoznać się z zawartością Terminarza. Po prostu kliknijcie w poniższe linki – przekierowują do szczegółowych opisów bezpłatnych funkcjonalności, wzbogaconych w przydatne zrzuty ekranu.

 

KALENDARZ: Planowanie wizyt i zabiegów u pacjentów

Sprawnie zaplanujecie wizytę u pacjenta, wpisując terminy i podstawowe treści, a także informacje o odbytych zabiegach, jednostkach chorobowych i innych istotnych kwestiach. System za pomocą automatycznych powiadomień przypomni Wam o każdym spotkaniu.

 

PACJENCI: Gromadzenie i porządkowanie danych o pacjentach

Łatwo zaimportujecie, zgromadzicie, uzupełnicie, zmienicie i wyeksportujecie informacje na temat każdego pacjenta. Bez problemu wyszukacie wybrane osoby. Będziecie mieć stale pod ręką całą potrzebną dokumentację, razem z danymi kontaktowymi i listą zabiegów.

 

WYDARZENIA: Korzystanie z bazy kursów i konferencji branżowych

W dostępnym kalendarzu sprawdzicie zbliżające się wydarzenia branżowe odbywające się na terenie całej Polski. Prześledzicie zaplanowane kursy, szkolenia, konferencje, seminaria i warsztaty. Otrzymacie najważniejsze dane, w tym miejsce, cenę i link do zapisów.

 

BAZA WIEDZY: Dostęp do artykułów medycznych i farmaceutycznych

Zyskacie możliwość korzystania ze zbioru profesjonalnych artykułów z dziedziny medycyny i farmacji – zarówno na potrzeby własne, jak i dla pacjentów. Przeczytacie między innymi o dawkowaniu leków, pielęgnowaniu pacjenta i instrukcjach obsługi urządzeń medycznych.

 

AKTUALNOŚCI: Wgląd w zawartość bloga Terminarza Medycznego

Znajdziecie w jednym miejscu wszystkie wpisy, jakie pojawiają się regularnie na blogu Terminarza Medycznego. Szybko przejrzycie dowolne pozycje, dodacie je do ulubionych oraz kilkoma kliknięciami prześlecie do innych osób.

 

Teraz wszystkie bezpłatne możliwości aplikacji stoją przed Wami otworem. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu narzędziu szybciej uporacie się z częścią codziennych obowiązków. Wystarczy tylko chwila, by dołączyć do grona użytkowników.

Jak rozpocząć pracę z Terminarzem Medycznym?

Jeśli korzystacie z laptopa: zarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie na swoje konto.

Jeśli korzystacie ze smartfonu (tylko z systemem Android): pobierzcie aplikację, zarejestrujcie się w systemie, a na końcu zalogujcie się na swoje konto.

Powodzenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.