Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Bezpłatny dostęp do bazy artykułów o tematyce medycznej i farmaceutycznej

Od kilku tygodni na rynku znajduje się Terminarz Medyczny NURSEUM, czyli pierwsza w Polsce aplikacja ułatwiająca pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Posiada wiele funkcjonalności pomagających wspomnianym grupom zawodowym w codziennych obowiązkach. Warto zwrócić uwagę na Bazę Wiedzy, czyli dostęp do przydatnych artykułów medycznych i farmaceutycznych.

Wśród oferowanych przed Terminarz Medyczny NURSEUM rozwiązań znajdziecie Bazę Wiedzy, czyli zbiór profesjonalnych artykułów z dziedziny medycyny i farmakologii. Wystarczy, że wejdziecie w aplikację i rozwiniecie menu po lewej stronie ekranu.

 

Artykuły dostępne w Bazie Wiedzy zawierają informacje przydatne pielęgniarkom, położnym i fizjoterapeutom. Dotyczą między innymi: wyrobów medycznych, dawkowania leków, pielęgnacji pacjenta, instrukcji użycia poszczególnych urządzeń medycznych. Baza jest regularnie uzupełniana o nowe, aktualne treści.

 

Potrzebne informacje możecie znaleźć w wyszukiwarce dostępnej na stronie. Nawigację ułatwiają też kategorie, na które pogrupowane są artykuły. Ikonki odpowiadające kategoriom widnieją przy każdym wpisie. Jeśli chcecie w przyszłości wrócić do jakiegoś artykułu, kliknijcie w widoczne przy nim serduszko, a wtedy ta treść znajdzie się w „Ulubionych”.

 

Artykuły przygotowali profesjonaliści, więc macie pewność wysokiej jakości otrzymanej wiedzy. Nie są to materiały anonimowe. Na dole wpisów znajdziecie informacje na temat autora i źródła.

 

Do czego możecie wykorzystać Bazę Wiedzy? Poszerzy posiadane przez Was informacje i usprawni wykonywanie wielu zadań. Między innymi znajdziecie szczegółowe dane na temat dawkowania leków, dowiecie się o zaleceniach postępowania w przypadku określonych chorób, odszukacie dane na temat konkretnych urządzeń medycznych. Ta wiedza przyda się Wam również w edukacji pacjentów. Możecie na przykład udostępnić pacjentowi instrukcję obsługi glikometru.

 

 

Jak zyskać dostęp do Bazy Wiedzy? Jeżeli korzystacie z laptopa, zarejestrujcie się na stronie i wejdźcie po zalogowaniu w odpowiednią opcję. Jeśli używacie smartfonu (tylko z systemem Android), najpierw pobierzcie aplikację, a później się zarejestrujcie i zajrzyjcie do Terminarza. Mamy nadzieję, że nasza baza artykułów wspomoże Was w codziennej pracy.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.