Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Bezpłatny kalendarz z wydarzeniami branżowymi dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów

Kilka tygodni temu na rynek wszedł Terminarz Medyczny NURSEUM, czyli pierwsza w Polsce aplikacja usprawniająca pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Jedną z ciekawych funkcjonalności, jakie oferuje Terminarz, jest zakładka Wydarzenia. Znajdziecie tam informacje o planowanych kursach, szkoleniach i konferencjach branżowych.

Terminarz Medyczny NURSEUM zawiera szereg rozwiązań przydatnych w pracy pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. W tych zawodach liczy się stałe podnoszenie poziomu wiedzy, a znalezienie odpowiedniego kursu doszkalającego często zajmuje dużo czasu. Z tego powodu zakładka Wydarzenia umożliwia dostęp do bazy zawierającej planowane na terenie Polski konferencje, kursy i szkolenia. Traficie na nią, wchodząc w Terminarz i rozwijając menu z lewej strony ekranu.

 

Wchodząc w Wydarzenia, zobaczycie kalendarz miesięczny z zaznaczonymi zbliżającymi się szkoleniami, kursami, seminariami, warsztatami i konferencjami. Regularnie dodajemy nowe pozycje. Łatwo przejrzycie kolejne miesiące, przewijając kalendarz lub widoczną obok listę szkoleń.

 

Szybko zorientujecie się w tym, czego dotyczy dane wydarzenie, ile trwa, gdzie i kiedy się odbywa. Wystarczy, że najedziecie na wybraną pozycję, a odpowiednie informacje rozwiną się w dymku.

 

Chcecie znać więcej szczegółów, na przykład ile dany kurs kosztuje, kto go prowadzi, jaki jest dokładny program, jak dojechać, w jaki sposób się zapisać? Kliknijcie „więcej…” widoczne w dymku. Traficie na stronę dokładniej opisującą konkretne wydarzenie. Na samym dole zobaczycie mapkę dojazdową oraz link do formularza zgłoszeniowego.

 

Znaleźliście przydatne szkolenie i nie chcecie, by Wam umknęło? Obok każdego opisu znajduje się plusik. Klikając w niego, dodacie wybrane wydarzenie do Waszego kalendarza, więc będziecie mieć tę informację stale pod ręką. Chcecie usunąć dodany kurs? Można go odznaczyć w ten sam sposób.


 

Jak otrzymać dostęp do Wydarzeń? Jeżeli pracujecie na laptopie, zarejestrujcie się na stronie i po zalogowaniu wejdźcie w odpowiednią opcję menu. Jeśli korzystacie ze smartfonu (tylko z systemem Android), pobierzcie aplikację, a później się zarejestrujcie i otwórzcie Terminarz. Mamy nadzieję, że szybko traficie na interesujące Was szkolenia i konferencje.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

 

Comments are closed.