Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Czerwcowe „Road Show” Terminarza Medycznego NURSEUM

Czerwcowe Road Show Terminarz Medyczny Nurseum

Maj było dużo spokojniejszy niż kwiecień, za to w czerwcu znowu ruszamy w konferencyjną trasę. W minionym tygodniu odwiedziliśmy Poznań, a już w następnym zameldujemy się w Gdańsku.

Kwiecień, o czym pisaliśmy na blogu, był zdecydowanie najbardziej konferencyjnym miesiącem w naszym wykonaniu. Byliśmy kolejno w Poznaniu, Supraślu, Ciechanowie oraz Gdańsku.

W czerwcu mała powtórka z rozrywki. W dniu 2 czerwca mieliśmy okazję spotkać się i porozmawiać w Poznaniu z pielęgniarkami, które uczestniczyły w VIII Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Człowiek w wieku podeszłym we współczesnym społeczeństwie”. Wydarzenie odbyło się w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej.

Natomiast w następnym tygodniu wybieramy się po raz drugi do Gdańska. Tym razem weźmiemy udział w konferencji szkoleniowej „Zastosowanie telemedycyny i teleopieki medycznej w praktyce pielęgniarskiej”. Jeżeli też wybieracie się na wspomnianą konferencję, koniecznie odwiedźcie stoisko Terminarza Medycznego NURSEUM. Tak dla przypomnienia – wydarzenie odbędzie się 14 czerwca na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym (Katedra Pielęgniarstwa, ul. Dębinki 7, budynek nr 15, piętro III, sala nr 26).

Do zobaczenia na miejscu!

Autor: Arkadiusz Bieniek

Ps. nie chcecie przegapić kolejnych zapowiedzi naszego konferencyjnego „Road Show”? Zapraszam do dołączenia do grona subskrybentów naszego newslettera oraz branżowej grupy na Facebooku.

Comments are closed.