Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania o Terminarz Medyczny NURSEUM

Bezpłatna aplikacja ułatwiająca pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów ma coraz więcej użytkowników. Regularnie napływają od Was pytania dotyczące różnych aspektów naszego narzędzia. Poniżej zebraliśmy te najczęściej zadawane i postaraliśmy się na nie wyczerpująco odpowiedzieć.

 1. Czym jest Terminarz Medyczny NURSEUM?

Terminarz Medyczny Nurseum to bezpłatna aplikacja mobilna dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Ma za zadanie ułatwiać codzienną pracę, zwłaszcza w zakresie uciążliwych zadań biurokratycznych. Działa na laptopach, tabletach i smartfonach (z systemem Android).

 1. Kim są twórcy Terminarza Medycznego NURSEUM?

Terminarz Medyczny, który  wszedł na rynek w kwietniu 2017 roku, został stworzony przez lubelski startup Nurseum sp. z o.o. W skład założycieli wchodzą: Arkadiusz Bieniek, Dariusz Czechowski i Norbert Krasnodębski. Arkadiusz Bieniek to manager z wieloletnim doświadczeniem, absolwent Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej oraz studiów MBA University of Minnesota (USA). Dariusz Czechowski, absolwent Politechniki Lubelskiej, jest doświadczonym kierownikiem projektów i wieloletnim szefem zespołów wdrożeniowych w branży IT. Norbert Krasnodębski ukończył Akademię Medyczną w Warszawie oraz studia MBA, a od 19 lat działa w branży medycznej oraz farmaceutycznej.

 1. Dla kogo jest przeznaczony Terminarz Medyczny NURSEUM?

Terminarz jest aplikacją dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Specyfika narzędzia została dopasowana specjalnie do tych grup zawodowych.

 1. Jakie funkcje oferuje Terminarz Medyczny NURSEUM?

Do głównych funkcji Terminarza Medycznego należą:

 1. Na jakich urządzeniach działa Terminarz Medyczny NURSEUM?

Terminarz działa na laptopach, a także na urządzeniach mobilnych z systemem Android. Obecnie pracujemy również nad wersją na IOS (iPhone).

 1. Jak pobrać Terminarz Medyczny NURSEUM?

W przypadku korzystania z komputera stacjonarnego lub laptopa wystarczy zarejestrować się na stronie. Natomiast w przypadku urządzeń mobilnych (tylko z systemem Android), należy pobrać aplikację, a następnie założyć konto w systemie.

 1. Gdzie można znaleźć regulamin Terminarza Medycznego NURSEUM?

Regulamin jest dostępny tutaj.

 1. Czy za dostęp do Terminarza Medycznego NURSEUM trzeba płacić?

Na ten moment aplikacja jest bezpłatna. Planujemy w ostatnim kwartale bieżącego roku wprowadzenie abonamentu miesięcznego za korzystanie z zaawansowanych funkcji sprawozdawczości elektronicznej wymaganej przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Poinformujmy o tym wszystkich użytkowników z miesięcznym wyprzedzeniem.

 1. Czy dane wprowadzone do Terminarza Medycznego NURSEUM są bezpieczne?

Aplikacja jest w pełni zabezpieczona zgodnie z najnowszymi trendami i politykami bezpieczeństwa dotyczącymi ochrony danych osobowych. Dane, które wgrywa użytkownik aplikacji, są dostępne tylko dla niego po zalogowaniu własnym loginem i nadanym przez użytkownika hasłem. Zmiana hasła jest dodatkowo wymagana w określonych okresach czasu.

 1. Dlaczego przy rejestracji w Terminarzu Medycznym NURSEUM prosimy o podanie danych osobowych?

Jest to normalna rynkowa praktyka w momencie, gdy bezpłatnie przekazujemy do użytkowania wysoko zaawansowany produkt. Ze względu na to, że Terminarz Medyczny jest przeznaczony tylko dla wybranych grup, musimy mieć możliwość identyfikacji użytkowników. Bez zgody na kontakt w celach marketingowych nie moglibyśmy nawet wysłać e-mailingu albo newslettera do użytkowników aplikacji. Wszystkie dane są zabezpieczone i chronione zgodnie z najnowszymi trendami i politykami bezpieczeństwa.

 1. Dlaczego dodawanie pacjentów do bazy Terminarza Medycznego jest możliwe jedynie za pośrednictwem strony www?

Dodawanie pacjentów jest możliwe wyłącznie z poziomu serwisu www. Aplikacja mobilna umożliwia jedynie edycję wybranych obszarów formularza kartoteki pacjenta. Wynika to z obszernych i złożonych formularzy, które pobierają dane z wielu słowników. Ilość danych jest tak duża, że ich obsługa na urządzeniu mobilnym staje się bardzo uciążliwa dla użytkownika.

 1. Gdzie można zapoznać się z instrukcją obsługi Terminarza Medycznego NURSEUM?

Instrukcja obsługi znajduje się tutaj.

 1. Co, poza samą aplikacją, wchodzi w skład Terminarza Medycznego NURSEUM?

Terminarz Medyczny to także regularnie aktualizowany blog, fan page branżowy, cotygodniowy newsletter oraz zamknięta grupa na Facebooku.

Mamy nadzieję, że znaleźliście odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania. Jeśli chcecie jeszcze o coś dopytać albo zgłosić jakieś uwagi, piszcie do nas na adres: info@nurseum.pl.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.