Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Geriatryczna Skala Oceny Depresji

Geriatryczna Skala Oceny Depresji to jedna z częściej stosowanych skal do przesiewowej samooceny depresji u osób w podeszłym wieku. Jakie pytania zawiera, jak przeprowadzić diagnozę i w jaki sposób interpretować wyniki? Dowiecie się tego z wpisu stworzonego przez mgra Jerzego Krukowskiego, pielęgniarza z wieloletnim doświadczeniem i kierownika specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

Skala składa się z 15 pytań, na które pacjent powinien odpowiedzieć, oceniając własne samopoczucie w ciągu ostatnich 2 tygodni. Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w zakładce Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak rozpocząć działania z Terminarzem Medycznym? Jeśli macie laptopazarejestrujcie się na stronie, a w drugiej kolejności zalogujcie. Natomiast jeżeli wolicie korzystać ze smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a następnie zarejestrujcie się i zalogujcie na utworzone konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.