Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Goniometr

Goniometr to prosty w obsłudze przyrząd, który służy do pomiaru zakresu ruchu w stawie. Informacje na temat jego zastosowania przygotował mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem oraz kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

W zaprezentowanym materiale znajdziecie między innymi szczegółowy opis urządzenia, a także fotografie i szkice obrazujące wygląd i zastosowanie goniometru w praktyce. By uzyskać dostęp do treści, koniecznie zajrzyjcie do zakładki Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak rozpocząć pracę z Terminarzem Medycznym? Jeśli korzystacie z laptopa, najpierw zarejestrujcie się na stronie, a potem zalogujcie. Natomiast jeżeli korzystacie ze smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a następnie zarejestrujcie się i zalogujcie na swoje konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.