Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Kalendarium najlepszych kursów specjalistycznych w Twoim telefonie

Terminarz Medyczny NURSEUM

Pielęgniarki, położne i fizjoterapeuci to zawody, które wymagają ciągłego aktualizowania wiedzy oraz zdobywania nowych umiejętności. Kursów specjalistycznych w Polsce jest bez liku, ale problem w tym że często brakuje o nich informacji, które można by znaleźć w jednym miejscu. Zazwyczaj są porozrzucane na różnych stronach internetowych lub facebook’owych ich organizatorów. Rozwiązaniem tego problemu może być moduł „Wydarzenia” (Kalendarium), w który będzie wyposażony Terminarz Medyczny NURSEUM.

Zacznijmy może od wyjaśnienia, czym jest Terminarz. Ta informacja na pewno się przyda internautom odwiedzającym naszą stronę po raz pierwszy.

Terminarz Medyczny NURSEUM to narzędzie, które już od jesieni będzie ułatwiać codzienną pracę polskich pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Prosty w obsłudze system powstaje w odpowiedzi na olbrzymią ilość informacji, obowiązków biurokratycznych oraz zadań, z którymi każdego dnia borykają się przedstawiciele tych zawodów, w szczególności wykonujący je w formie praktyki indywidualnej lub grupowej. Jego największą zaletą jest automatyzacja części najbardziej uciążliwych zadań oraz umożliwienie wykonywania ich na urządzeniach mobilnych (np. smartfonach).

Terminarz Medyczny NURSEUM umożliwi m.in. proste i samodzielne raportowanie zabiegów medycznych, stały dostęp do informacji specjalistycznych, planowanie wizyt i zabiegów u pacjentów przy pomocy smartfona, dostęp do bazy informacji o własnych pacjentach oraz wspomniane wcześniej kalendarium wydarzeń branżowych.

Moduł „Wydarzenia” (Kalendarium) zapewni użytkownikom Terminarza dostęp do aktualizowanej na bieżąco bazy najciekawszych wydarzeń branżowych tj. wykładów, szkoleń kursów, sympozjów i konferencji dla pielęgniarek, położnych oraz fizjoterapeutów. Wszystkie informacje będą w pełni zweryfikowane przez organizatorów eventów. Dzięki temu modułowi już nigdy nie przegapicie żadnego wartościowego wydarzenia branżowego. Nie będziecie też musieli tracić czasu na oglądanie kolejnych stron wyników wyszukiwania w Google. Jak Wam się podoba taka opcja?

PILNE: chcecie już w lipcu br. przetestować podstawową wersję Terminarza Medycznego NURSEUM? Zapiszcie się na nasz newsletter oraz dołączcie do zamkniętej grupy branżowej na Facebooku, tak byśmy mogli odezwać się do Was w pierwszej kolejności, gdy tylko narzędzie będzie gotowe do testów. Czekamy na Was!

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.