Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Najważniejsze informacje specjalistyczne zawsze pod ręką

Pamięć ludzka jest zawodna. Nie sposób zapamiętać np. instrukcji obsługi wszystkich urządzeń medycznych oraz zasad stosowania leków i preparatów medycznych. Noszenie ze sobą kilogramów papierów na wizyty u pacjentów też nie ma racji bytu. Jak rozwiązać ten problem? Wyobraź sobie, że w swoim smartfonie masz do dyspozycji ekspercką Bazę Wiedzy – dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dostęp do takiej bazy da Ci Terminarz Medyczny NURSEUM, z którego już w czerwcu br. będziesz mógł korzystać na swoim komputerze, tablecie i smartfonie. Znajdą się w niej artykuły ekspertów z branży medycznej oraz farmaceutycznej. Dzięki temu już zawsze będziesz miał pod ręką najważniejsze informacje o lekach i wyrobach  medycznych, skutecznych terapiach, przeciwwskazaniach w stosowaniu leków, itp.

Pacjent w trakcie wizyty zapyta Cię np. o instrukcję używania konkretnego modelu glukometru? Nic trudnego. Sięgasz po smartfona, uruchamiasz aplikację Terminarz Medyczny NURSEUM, wchodzisz do Bazy Wiedzy i wysyłasz mu instrukcję e-mailem lub SMS-em. Co więcej, z Bazy Wiedzy korzystasz bez żadnych ograniczeń!

Uwaga: Terminarz Medyczny w wersji podstawowej będzie dostępny bezpłatnie dla pielęgniarek, położnych oraz fizjoterapeutów, ale pod jednym warunkiem. Wystarczy zapisać się na nasz newsletter!

Zapraszamy również do polubienia naszego fan page’a oraz dołączenia do specjalnej grupy branżowej na Facebooku.

Autor: Arkadiusz Bieniek

 

Comments are closed.