Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

NURSEUM w drodze do Poznania

Oficjalnie ruszamy w trasę. Przez kilka następnych miesięcy odwiedzimy największe konferencje branżowe, gdzie będziemy opowiadać o Terminarzu Medycznym NURSEUM. Pierwszy przystanek na naszej trasie to Poznań i zaplanowana na 9 marca konferencja dla kadry medycznej i opiekunów osób starszych.

Wybieracie się do poznańskiej Nobel Tower na wydarzenie pt. “Starość, a radość. Aktualne zagadnienia opieki nad pacjentem w podeszłym wieku” ? Jeżeli macie to w planach, koniecznie zajrzyjcie na nasze stoisko. Przygotowaliśmy dla Was kilka fajnych niespodzianek.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Konferencja “Starość, a radość. Aktualne zagadnienia opieki nad pacjentem w podeszłym wieku”
9 marca br., Poznań, Nobel Tower, ul. Dąbrowskiego 77
Szczegółowe informacje o konferencji

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

Na pewno opowiemy Wam szczegółowo o Terminarzu Medycznym NURSEUM czyli narzędziu ułatwiającym pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów, nad którym obecnie pracujemy. Jesteśmy niezwykle ciekawi Waszych opinii, więc na pewno poprosimy także o wypełnienie krótkich ankiet. Aha, tak dla przypomnienia – Terminarz trafi w Wasze ręce już na przełomie maja i czerwca br., a w podstawowej wersji będzie dostępny bez żadnych opłat dla wszystkich,  którzy zapiszą się na “terminarzowy” newsletter na stronie internetowej lub w trakcie konferencji branżowej z udziałem naszego zespołu.

Ponadto przedstawimy naszą  „brand hero” czyli postać, która będzie towarzyszyła wszystkim działaniom komunikacyjnym Terminarza (spotkacie ją np. na Facebooku). Na razie oczywiście nie możemy ujawnić jak wygląda „twarz” Terminarza Medycznego NURSEUM, bo nie chcemy psuć niespodzianki. Wszystkiego dowiecie się na poznańskiej konferencji i oczywiście równolegle w internecie.

Przy okazji będziemy również mieli dla Was prawdziwe wyzwanie. W trakcie konferencji, na naszym stoisku przeprowadzimy konkurs z atrakcyjną nagrodą, przeznaczony dla wszystkich uczestników wydarzenia (ok, prawie wszystkich – my jesteśmy wykluczeni :)). Zadanie konkursowiczów to… wymyślenie najbardziej kreatywnego imienia dla naszej „brand hero”, która chwilowo jest bezimienna, a tak dalej być nie może…

Przekonaliśmy Was do odwiedzenia naszego stoiska na poznańskiej konferencji? Mamy nadzieję, że tak. Serdecznie zapraszamy!  Jeżeli akurat nie wybieracie się do Poznania, to już 11 i 12 marca br. będzie okazja do rozmowy w trakcie warszawskiej konferencji „Położna na medal” (Hotel Sobieski).

Uwaga: pełny spis tegorocznych wydarzeń, w których planujemy swój udział,  znajdziecie na naszej stronie internetowej. Nie chcecie przegapić informacji o kolejnych wydarzeniach? Zapiszcie się na nasz newsletter i polubcie „terminarzowy” fan page na Facebooku.

Do zobaczenia w Poznaniu!
Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.