Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Opiekujesz się pacjentami ze stomią? Sprawdź gotowe pakiety do pielęgnacji stomii

Jesteś pielęgniarką i opiekujesz się pacjentami ze stomią? Na pewno zainteresuje ich jeden z trzech pakietów do codziennej pielęgnacji stomii. Gotowe zestawy zawierają produkty i wyroby medyczne, które przez cały miesiąc zapewnią komfort i pozwolą utrzymać skórę pacjenta w zdrowiu. Opracował je zespół Terminarza Medycznego NURSEUM razem z pielęgniarkami i sklepem Ortopedio.pl. Każdy z nich można zamówić bezpośrednio do domu.

Zespół Terminarza Medycznego NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej pracę pielęgniarek i położnych, we współpracy z pielęgniarkami oraz sklepem Ortopedio.pl przygotował propozycję trzech pakietów medycznych rekomendowanych do pielęgnacji stomii.

W zestawach znajdują się między innymi: wysokiej jakości worki stomijne, pasta uszczelniająca, środki do usuwania przylepca i pielęgnacji skóry. Istnieje możliwość dostosowania ilości poszczególnych produktów do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Realizujemy zlecenia w ramach refundacji. Zamówienie można złożyć telefonicznie lub online, a wysyłki są realizowane bezpośrednio do domu pacjenta. To duża wygoda i oszczędność czasu.

Chcesz zapoznać się z ofertą zestawów do pielęgnacji stomii? Wejdź na stronę sklepu internetowego Ortopedio.pl lub zadzwoń pod numer 56 665 28 82.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.