Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Planuj wizyty i zabiegi u pacjentów przy pomocy smartfona

Planuj wizyty i zabiegi u pacjentów przy pomocy smartfona

Pielęgniarki, położne i fizjoterapeuci. Co łączy te 3 zawody? Oprócz olbrzymiej odpowiedzialnością cechą wspólną jest obciążenie pracą. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest liczba pacjentów. W przypadku pielęgniarek środowiskowych pracujących w większych miastach sięga ona nawet 4 tys. osób. Jak sobie poradzić z organizacją pracy przy tak dużej liczbie pacjentów? Pomoże nowoczesna technologia, a konkretnie Terminarz Medyczny NURSEUM.

Już na początku czerwca do Waszych rąk trafi narzędzie, które pomoże lepiej zorganizować pracę. Będziecie mogli korzystać z niego na komputerach, smartfonach i tabletach. Terminarz Medyczny NURSEUM, bo o nim właśnie mowa, powstaje by zaspokajać specyficzne potrzeby zawodowe polskich pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Jedną z jego podstawowych funkcjonalności, oprócz możliwości przechowywania i prowadzenia Bazy Informacji o własnych pacjentach (czytaj więcej na ten temat), jest Kalendarz. `

Jeżeli korzystacie z kalendarzy papierowych lub udostępnianych bezpłatnie w Internecie, zastanawiacie się pewnie teraz, dlaczego mielibyście je zamieniać na Terminarz Medyczny NURSEUM? To proste – nasz kalendarz nie jest zwykłym kalendarzem, jakich pełno w sieci. Jego podstawową funkcją jest umożliwienie Wam intuicyjnego i szybkiego planowania kolejnych wizyt u pacjentów, w tym również zabiegów.

Jak to działa w praktyce?

1. Kalendarz w Terminarzu Medycznym NURSEUM pozwala zaplanować wizyty u pacjentów (także te cykliczne) na dowolnie długi okres (np. dzień, tydzień miesiąc). Bez problemu można też zmieniać swoje plany i np. przenosić wizyty z dnia na dzień.

2. Kalendarz ma opcję powiadamiania pacjenta o wizycie. Nie musicie już obciążać swojej pamięci wszystkimi planowanymi zadaniami. Wystarczy wpisać do Kalendarza termin wizyty i wysłać do pacjenta przypomnienie o planowanej wizycie (np. SMS lub e-mail na dzień przed wizytą). Możecie też dołączyć dodatkową wskazówkę (np. „proszę przygotować paski do glukometru”).

3. Kalendarz umożliwia planowanie konkretnych zabiegów, które chcecie wykonać u pacjenta. W przyszłości system będzie również automatycznie podpowiadał zabiegi (np. pomiar ciśnienia krwi w przypadku pacjenta z chorobą wieńcową).

Jak sami widzicie – tradycyjne kalendarze papierowe oraz internetowe podobnego wsparcia Wam nie zapewnią. Parafrazując znaną reklamę jednego z wiodących operatorów komórkowych – „takie rzeczy to tylko w Terminarzu Medycznym NURSEUM”.

Na zakończenie ważna informacja. Czy chcielibyście bezpłatnie korzystać z Terminarza Medycznego? Jest to jak najbardziej możliwe. Wystarczy, że zapiszecie  się jak najszybciej na nasz newsletter, a już w czerwcu będziecie mogli uruchomić Terminarz w podstawowej wersji na swoim komputerze, tablecie lub smarfonie bez żadnych opłat. Zapraszamy również do polubienia naszego fan page’a oraz dołączenia do specjalnej grupy branżowej na Facebooku.

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.