Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Poszukujemy pielęgniarek do udziału w płatnej akcji edukacyjnej związanej ze stomią

Jesteś pielęgniarką na indywidualnej praktyce? Masz pacjentów z dolegliwościami spowodowanymi stomią? W takim razie zapraszamy Cię do udziału w płatnej akcji edukacyjnej, którą organizujemy wspólnie z jednym z czołowym dystrybutorów wyrobów farmaceutycznych. Sprawdź szczegóły i odezwij się do nas jak najszybciej!

Akcja edukacyjna wystartuje w drugiej połowie stycznia 2018 r. Do udziału w niej zapraszamy pielęgniarki na indywidualnych praktykach z całej Polski, które opiekują się pacjentami stomijnymi. Zadaniem uczestników będzie edukowanie pacjentów stomijnych w trakcie wizyt domowych w kwestiach dot. pielęgnacji z użyciem określonych wyrobów medycznych. Zakres pracy to przeprowadzenie krótkiej prezentacji, przekazanie materiałów informacyjnych pacjentowi oraz wypełnienie dostarczonej przez nas ankiety. Za każdą taką wizytę edukacyjną oferujemy wynagrodzenie.

Jesteś zainteresowana udziałem w płatnej akcji edukacyjnej? Odezwij się do nas jak najszybciej, by poznać szczegóły. Wyślij email na adres info@nurseum.pl z danymi kontaktowymi (numer telefonu), a my skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Uwaga: zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy tylko do 14 stycznia 2018 r. Liczba miejsc jest ograniczona, więc nie odkładaj tego na ostatnią chwilę.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Arkadiusz Bieniek
Zespół Marketingu Terminarza Medycznego NURSEUM

Comments are closed.