Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Poznajcie narzędzie uławiające pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów

Terminarz Medyczny NURSEUM

Już niedługo do rąk polskich pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów trafi Terminarz Medyczny NURSEUM czyli narzędzie ułatwiające Waszą codzienną pracę. Będzie można z niego korzystać na komputerach, smartfonach na tabletach. Sprawdźcie jakie nowe możliwości da Wam system, którego do tej pory w naszym kraju nie było.

Od lutego, regularnie co 2 tygodnie, publikujemy na naszym blogu artykuły prezentujące kolejne funkcjonalności Terminarza.  Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was pełny spis wspomnianych tekstów. Przegapiliście któryś z nich? Zapraszamy do lektury!

Dla kogo przygotowujemy Terminarz Medyczny Nurseum?
W marcu mieliśmy okazję uczestniczyć w 3 konferencjach branżowych. W Poznaniu, Warszawie i Lublinie odbyliśmy dziesiątki fantastycznych rozmów, które pozwoliły nam spojrzeć na Terminarz Medyczny NURSEUM z perspektywy jego przyszłych użytkowników. Zobaczcie kogo możemy zaliczyć do tego grona.

Baza informacji o pacjentach w Twoim smartfonie
Wszystkie informacje o przypisanych pacjentach zawsze w zasięgu ręki. Dostępne w każdym miejscu i o dowolnej porze. Do tego w formie elektronicznej, z wygodną wyszukiwarką. Science fiction? Nie, to Terminarz Medyczny NURSEM, który za kilka miesięcy trafi do Waszych rąk. Dowiedzcie się więcej.

Planuj wizyty i zabiegi u pacjentów przy pomocy smartfona
Pielęgniarki, położne i fizjoterapeuci. Co łączy te 3 zawody? Oprócz olbrzymiej odpowiedzialnością cechą wspólną jest obciążenie pracą. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest liczba pacjentów. W przypadku pielęgniarek środowiskowych pracujących w większych miastach sięga ona nawet 4 tys. osób. Jak sobie poradzić z organizacją pracy przy tak dużej liczbie pacjentów? Pomoże nowoczesna technologia, a konkretnie Terminarz Medyczny NURSEUM.

Najważniejsze informacje specjalistyczne zawsze pod ręką
Pamięć ludzka jest zawodna. Nie sposób zapamiętać np. instrukcji obsługi wszystkich urządzeń medycznych oraz zasad stosowania leków i preparatów medycznych. Noszenie ze sobą kilogramów papierów na wizyty u pacjentów też nie ma racji bytu. Jak rozwiązać ten problem? Wyobraźcie sobie, że w swoim smartfonie macie do dyspozycji ekspercką Bazę Wiedzy – dostępną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Proste i samodzielne raportowanie zabiegów medycznych
Papierologia w służbie zdrowia to prawdziwa zmora. Konieczność żmudnego przygotowywania comiesięcznych raportów rozliczeniowych na pewno nie raz spędzała Wam sen z powiek. Na szczęście już niedługo będziecie mogli korzystać z bezpłatnego narzędzia on-line’owego, które ułatwi wykonywanie uciążliwych obowiązków raportowych.

W następnych tygodniach możecie spodziewać się kolejnych artykułów o funkcjonalnościach narzędzia, które ułatwi Waszą codzienną pracę. Chcecie otrzymać je bezpośrednio na skrzynkę e-mailową, zaraz po ich publikacji? Zapiszcie się na nasz newsletter oraz dołączcie do zamkniętej grupy branżowej na Facebooku.

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.