Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Poznajcie nowego rzecznika Terminarza Medycznego NURSEUM

Terminarz Medyczny NURSEUM

Ciągle wyjazdy, setki zadań do wykonania – pracy w startupie nigdy nie brakuje. Ostatnio tak bardzo pochłonęły nas obowiązki zawodowe, że zapomnieliśmy przedstawić Wam nową osobę w naszym zespole. Poznajcie Nursję, rzecznika prasowego Terminarza Medycznego NURSEUM.

 Od kilku tygodni Nursja reprezentuje nasz zespół na konferencjach i szkoleniach branżowych. Do tej pory odwiedziła z nami Poznań, Warszawę i Lublin. Spotkacie ją też w Internecie i mediach społecznościowych.

940_788a

Dzisiaj możemy Wam zdradzić, iż Nursja zawdzięcza swoje imię uczestnikom konkursu, który organizowaliśmy w trakcie ostatnich konferencji. Dziękujemy!

Jak Wam się podoba nasz nowy pracownik? A może macie lepszy pomysł na imię dla świeżo upieczonej „Pani Rzecznik”? Podzielcie się z nami swoimi pomysłami w komentarzach. Jeżeli chcecie mieć częsty kontakt z Nursją, zapiszcie się już dziś na nasz newsletter.

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.