Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Przegląd dla Pielęgniarek i Położnych #16

Terminarz Medyczny NURSEUM

Coraz więcej chętnych na studia pielęgniarskie. Student pielęgniarstwa poleca ten zawód każdemu. Pomorskie kłopoty z pielęgniarkami. Większość tegorocznych pielęgniarskich absolwentek Akademii Pomorskiej w Słupsku planuje pracę za granicą. Dowiedz się więcej w najświeższym przeglądzie branżowym dla pielęgniarek i położnych Terminarza Medycznego NURSEUM.

NEWS nr 1 – „Przybywa chętnych na studia pielęgniarskie”
Uczelnie odnotowały ok. 30 proc. wzrost ilości kandydatów. Kłopot w tym, że większość przyszłych studentów już teraz myśli o wyjeździe z Polski po ukończeniu nauki. Więcej informacji w artykule opublikowanym przez portal Rynek Zdrowia.

NEWS nr 2 – „Student pielęgniarstwa: polecam ten zawód każdemu. Nawet za psie pieniądze”
„Pielęgniarstwo to piękny zawód, którego nie zamieniłby na żaden inny. Nie patrzmy na świat tylko przez pryzmat zarobków – pisze dla naTemat Wojciech Szymski, student pielęgniarstwa”. Cały artykuł znajdziecie TUTAJ.

NEWS nr 3 „Najmniej pielęgniarek w Polsce? Na Pomorzu”
Specjaliści przewidują, że z powodu braku pielęgniarek wiele szpitali na Pomorzu może być w przyszłości zamkniętych. Poznaj szczegóły.

NEWS nr 4 – „Czepkowanie w Akademii Pomorskiej w Słupsku”
Dwadzieścia pięć pielęgniarek skończyło studia na Akademii Pomorskiej w Słupsku. Większość planuje pracę za granicą. Więcej informacji.

Uwaga, uwaga. Kolejny „Przegląd dla Pielęgniarek i Położnych” już za tydzień. Chcesz, by przyszedł bezpośrednio na Twoją skrzynkę e-mail? Już dziś zapisz się na branżowy newsletter dla pielęgniarek i położnych opracowywany przez zespół Terminarza Medycznego NURSEUM.

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.