Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Przegląd dla Pielęgniarek i Położnych #8

Terminarz Medyczny NURSEUM

Podpisane porozumienie w CZD. Spot o życiu polskich pielęgniarek. Kilka sposobów na ułatwienie codziennej pracy. Bloger pisze o krzywdzących stereotypach związanych ze strajkiem. O tym wszystkim przeczytacie w najnowszym „Przeglądzie dla Pielęgniarek i Położnych”, jaki opracował dla Was Terminarz Medyczny NURSEUM.

NEWS nr 1 – Porozumienie w Centrum Zdrowia Dziecka podpisane
Po 16 dniach dobiegł końca strajk pielęgniarek w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Sprawdźcie na jakich warunkach podpisano porozumienie z dyrekcją placówki.

NEWS nr 2 – Jak wygląda życie pielęgniarki w Polsce?
Zamiast przydługich opisów polecamy obejrzeć ten spot, który mówi wszystko!

NEWS nr 3 – „Pielęgniarki to nie chłopi pańszczyźniani”
“Polska bardziej potrzebuje pielęgniarek niż pielęgniarki Polski. Pielęgniarki nie są przywiązani do ziemi jak chłopi pańszczyźniani”. Więcej na ten temat.

NEWS nr 4 – „5 sposobów na ułatwienie codziennej pracy pielęgniarki, położnej i fizjoterapeuty”
Pielęgniarka, położna i fizjoterapeuta to równie piękne, co trudne zawody. Nie tylko z powodu niskich wynagrodzeń, ale głównie przez bardzo dużą odpowiedzialność oraz rosnącą z roku na rok liczbę obowiązków zawodowych, w tym biurokratycznych. Na poziom zarobków nic nie poradzimy, możemy jednak pomóc w lepszej organizacji pracy. Posłuży do tego Terminarz Medyczny NURSEUM, nad którym intensywnie pracujemy.

NEWS nr 5 – „Czerwcowe Road Show Terminarza Medycznego NURSEUM”
Maj było dużo spokojniejszy niż kwiecień, za to w czerwcu znowu ruszamy w konferencyjną trasę. W minionym tygodniu odwiedziliśmy Poznań, a już w następnym zameldujemy się w Gdańsku. Sprawdźcie, gdzie będzie można spotkać zespół Terminarza Medycznego NURSEUM.
NEWS nr 6 – „Strajki, pielęgniarki i krzywdzące stereotypy”
„Gdy byłem młodszy i znacznie głupszy, myślałem, że strajki to idiotyzm i rzecz społecznie niesłuszna. A wszystko przez to, że zdarzyło mi się kiedyś w Bolonii nie zobaczyć obrazu Tycjana przez strajk muzealników. Innym razem nie udało mi się wsiąść do samolotu przez protest pracowników lotniska. I podczas, gdy paraliż mobilności nie zrobił na mnie większego wrażenia, to że przez niego spóźniłem się na wystawę mistrzów impresjonizmu. Nie chwaliłbym się jednak egoizmem, gdybym nie to, że przy okazji protestu pielęgniarek, uderzył on ze zdwojoną siłą” – tak zaczyna się świetny wpis o strajku polskich pielęgniarek na blogu „Pan Blu”. Polecamy lekturę!

Życzymy miłej lektury i zapraszamy ponownie pod koniec czerwca. Tradycyjnie zapraszamy również do dołączenia do grona subskrybentów naszego newslettera oraz branżowej grupy na Facebooku.

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.