Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Przegląd dla Pielęgniarek i Położnych nr 20

Terminarz Medyczny NURSEUM

Pielęgniarka na urlopie lub zwolnieniu stwarza zagrożenie dla pacjentów. Pielęgniarki na Lubelszczyźnie będą wypisywały recepty. Wielki protest służby zdrowia coraz bliżej. Ukraińskie pielęgniarki w Wielkopolsce. Po więcej informacji zapraszamy do lektury najnowszego „Przeglądu dla Pielęgniarek i Położnych” opracowanego przez Terminarz Medyczny NURSEUM.


NEWS nr 1 – „Urlopy i zwolnienia lekarskie pielęgniarek niebezpieczne dla pacjentów”?

Podobno urlopy i zwolnienia lekarskie pielęgniarek są groźne dla pacjentów. Domyślacie się dlaczego? Sprawdźcie!

NEWS nr 2 – „Pielęgniarki na Lubelszczyźnie będą wypisywały recepty”
Do 150 pielęgniarek z uprawnieniami dojdzie kolejnych 400, które właśnie przechodzą odpowiednie szkolenia. Więcej informacji na stronie TVP Lublin.

NEWS nr 3 – „Wielki protest służby zdrowia coraz bliżej.
Odliczanie do buntu białego personelu rozpoczęte. 24 września w Warszawie będzie protestować tysiące medyków. Więcej szczegółów w artykule na stronie NaTemat.pl.

NEWS nr 4 – „Ukraińskie pielęgniarki w Wielkopolsce”?
Do Poznania mają przyjechać ukraińskie pielęgniarki, by kończyć studia licencjackie i pracować m.in. w Centrum Medycznym HCP. Dowiedz się więcej o tym pomyśle.  

NEWS nr 5 – „Nowy blok operacyjny w Oleśnicy nie pracuje, bo…”
…brakuje pielęgniarek. W nowych salach wstrzymano planowane operacje. Więcej na ten temat przeczytacie w artykule opublikowanym na łamach Rynku Zdrowia.

Mamy nadzieję, że nasz wybór newsów zyskał Wasze uznanie. Kolejny numer „Przeglądu” już za tydzień. Tradycyjnie polecamy nasz newsletter oraz zamkniętą grupę branżową.

Autor: Arkadiusz Bieniek

 

Comments are closed.