Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Przegląd dla Pielęgniarek i Położnych nr 26

Terminarz Medyczny NURSEUM

Zmiany w systemie edukacji kadr, nowa szkoła w Brzesku oraz kilka wzruszających historii z życia pielęgniarek. To wszystko przygotowaliśmy dla Was w najnowszym newsletterze branżowym dla pielęgniarek i położnych, który opracował zespół Terminarza Medycznego NURSEUM.

News nr 1 – „Pielęgniarka po liceum: ministerstwo chce dwustopniowych szkół branżowych”
Resort zdrowia chce dwustopniowych szkół branżowych dla sióstr. Samorząd zawodowy krytykuje pomysły ministra Konstantego Radziwiłła. Poznaj szczegóły.

News nr 2 – „Wzruszający apel pielęgniarki”
Jedna z pielęgniarek pracujących w angielskim szpitalu wystosowała list otwarty, w którym apeluje do ludzi, by przestali lekceważyć pielęgniarki. Więcej informacji.

News nr 3 – „Mama pisze do pielęgniarki, która opiekowała się jej zmarłym synkiem”
Pobyt w szpitalu to koszmar dla rodzica, którego dziecko walczy o życie. Ważne, by był ktoś, kto w tych chwilach po prostu będzie obok. Ta mama znalazła takie oparcie. Dowiedz się więcej.

News nr 4 – „Polska pensja nie pozwala nawet na przeżycie. Pielęgniarka opowiada o życiu na emigracji”
Do Norwegii wyjechała, bo nie satysfakcjonowały ją polskie zarobki. Miało być ,,na chwilę”, trwa od 15 lat. – Chciałabym żyć w Polsce, ale za normalne pieniądze. Póki co, nie jest to możliwe – mówi Anna, pielęgniarka pochodząca z Krakowa. Poznaj szczegóły.

News nr 5 – „Pielęgniarki pilnie poszukiwane. Nowa szkoła w Brzesku”
W Małopolsce pilnie potrzeba nowych pielęgniarek – alarmują dyrektorzy szpitali. W Brzesku uruchomiono właśnie nową szkołę kształcącą w tym zawodzie. Dowiedz się więcej.

Uwaga, uwaga! Kolejny numer naszego „Przeglądu” już za tydzień. Po więcej newsów branżowych ze świata pielęgniarek i położnych jak zawsze zapraszam na nasz fan pagedo newslettera oraz zamkniętej grupy na Facebooku.

Do usłyszenia!

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.