Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Przegląd Pielęgniarski #1

Terminarz Medyczny NURSEUM

List do hejterów. Dane na temat wynagrodzeń z GUS. Pielęgniarki w „Dzień Dobry TVN”. Sprawdź o czym mówiło się w branży na przełomie stycznia i lutego. Szczegóły w pierwszym „Przeglądzie Pielęgniarskim” przygotowanym przez zespół Terminarza Medycznego Nurseum.

Wiemy z przeprowadzonych rozmów, że jesteście bardzo zapracowani i nie zawsze macie czas śledzić newsy branżowe. Oficjalnie startujemy więc z nowym cyklem postów, który ułatwi Wam bycie na bieżąco. Raz na 2 tygodnie w dziale „Aktualności” naszej strony internetowej pojawi się „Przegląd Pielęgniarski”. Znajdziecie w nim linki do najciekawszych treści pielęgniarskich, które wyszukujemy specjalnie dla Was w internecie.

Jesteście gotowi? Zaczynamy!

Jak Wam się podoba formuła „Przeglądu Pielęgniarskiego” opracowanego w ramach Terminarza Medycznego Nurseum? Czekamy na Waszą opinię w komentarzach.

Kolejny „Przegląd Pielęgniarski” ukaże się pod koniec lutego. Nie chcecie go przegapić? Już teraz zapiszcie się na newsletter Terminarza Medycznego Nurseum! Dwa tygodnie czekania to za długo? W takim razie polubcie nasz fan page na Facebooku, gdzie codziennie znajdziecie najświeższe informacje branżowe. Zapraszamy!

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.