Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Rusza Terminarz Medyczny NURSEUM

Terminarz Medyczny NURSEUM

Testy zakończone, poprawki wdrożone i po niemal 1,5 roku ciężkiej pracy przekazujemy Wam finalną wersję Terminarza Medycznego NURSEUM. To aplikacja zaprojektowana specjalnie dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów, która ułatwi Waszą codzienną pracę. Pobierajcie i korzystajcie!

Zasady korzystania z Terminarza
By rozpocząć korzystanie z Terminarza na komputerze należy zarejestrować się w systemie, jeżeli zaś wolicie korzystać na smartfonie (tylko urządzenia z systemem Android) link rejestracyjny znajduje się TUTAJ. Szczegółową instrukcję z opisem możliwości narzędzia znajdziecie w Terminarzu.

Uwaga: jeżeli braliście udział w testach Terminarza, to nie musicie rejestrować się ponownie. Login i hasło pozostają takie same. Wszelkie dane, jakie wgrywaliście do systemu, są oczywiście cały czas dostępne. W przypadku korzystania z laptopa zmienił się jedynie adres strony logowania na http://bit.ly/TerminarzPC. Jeśli natomiast testowaliście aplikację na urządzeniach mobilnych, odinstalujcie ją, a następnie uruchomcie Google Play i pobierzcie „Terminarz Medyczny”. Możecie też skorzystać z bezpośredniego linku: http://bit.ly/TerminarzMobile.

Zgodnie z obietnicą Terminarza Medyczny NURSEUM w podstawowej wersji pozostaje bezpłatny, natomiast od 1 maja br. wszystkie opcje dodatkowe (np. funkcje raportowania) będą dostępne za drobną opłatą miesięczną (cennik podamy w najbliższym czasie). Natomiast do końca kwietnia br. można korzystać bezpłatnie z pełnej wersji Terminarza Medycznego NURSEUM, przy czym ten okres dla wszystkich uczestników jest automatycznie wydłużony o 3 miesiące (a więc do końca lipca br.).

Zapraszamy zatem do korzystania z Terminarza, a jeżeli będziecie potrzebowali jakiegokolwiek wsparcia piszcie do nas od razu na info@nurseum.pl .

O projekcie Terminarza
Dla przypomnienia, Terminarz Medyczny NURSEUM to narzędzie ułatwiające codzienną pracę polskich pielęgniarek, położnych oraz fizjoterapeutów, z którego można będzie korzystać na komputerach, tabletach oraz smartfonach. Ten prosty w obsłudze system będzie ściśle dopasowany do specyfiki pracy wymienionych grup zawodowych.

Terminarz Medyczny powstał w odpowiedzi na olbrzymią ilość informacji, obowiązków biurokratycznych oraz zadań, z którymi każdego dnia borykają się w Polsce przyszli użytkownicy naszego narzędzia. Jego największą zaletą jest automatyzacja części najbardziej uciążliwych zadań (np. raportowania czasu pracy i wykonywanych zabiegów) oraz umożliwienie raportowania ich wykonywania na urządzeniach mobilnych (np. smartfonach). W ten sposób pomaga w lepszej organizacji pracy, dzięki czemu użytkownicy narzędzia mogą zaoszczędzić więcej czasu dla siebie, rodziny oraz bliskich.

Terminarz Medyczny NURSEM daje szereg nowych możliwości:        

  • stały i nieprzerwany dostęp do bazy własnych pacjentów (za pomocą komputera, tabletu lub smartfona),
  • intuicyjne planowanie i organizowanie wizyt u pacjentów np. z bezpośrednio ze smartfona,
  • automatyczne wysyłanie przypomnień o wizycie oraz planowanych zabiegach, które podpowie system,
  • szybkie i łatwe zarejestrowanie wykonanych świadczeń,
  • nieograniczony dostęp do rzetelnej i unikalnej wiedzy eksperckiej – w postaci artykułów specjalistycznych z dziedziny medycznej i farmaceutycznej zamieszczonych w Bazie Wiedzy Terminarza.
  • wsparcie w edukacji pacjentów – np. jeżeli pacjent potrzebuje instrukcji obsługi glukometru, można będzie ją udostępnić bezpośrednio z Bazy Wiedzy Terminarza,
  • przekazywanie zaleceń pielęgniarskich z wykonanych wizyt – wystarczy zapisać je w Terminarzu Medycznym i jednym kliknięciem wysłać do pacjenta lub jego opiekuna,
  • proste generowanie raportów do statystyk i rozliczeń wykonywanych świadczeń – w tym możliwość wykonania comiesięcznych rozliczeń świadczeń kontraktowych z NFZ.

Miłego korzystania z Terminarza życzy zespół NURSEUM w składzie Arkadiusz Bieniek, Dariusz Czechowski oraz Norbert Krasnodębski.

Przy okazji, jak zawsze zapraszamy również do śledzenia naszego fan page’a oraz do zapisania się na cotygodniowy newsletter branżowy i dołączenia do zamkniętej grupy na Facebooku.

Comments are closed.