Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Skala Barthel

Międzynarodową skalę Barthel stosuje się do oceny sprawności ruchowej chorych. Określa, w jakim stopniu chory jest w stanie wykonywać podstawowe czynności samodzielnie lub z czyjąś pomocą. Mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem oraz kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich, przygotował istotne informacje na temat skali.

W materiałach naszego eksperta znajdziecie 10-punktowy formularz dla skali Barthel wymagany przez NFZ, także w wersji PDF do pobrania. Dowiecie się również, jak zliczać i interpretować wyniki. By zyskać dostęp do treści, zajrzyjcie do zakładki Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak rozpocząć pracę z Terminarzem Medycznym? Jeśli korzystacie z laptopa, najpierw zarejestrujcie się na stronie, a potem zalogujcie. Natomiast jeżeli korzystacie ze smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a następnie zarejestrujcie się i zalogujcie na swoje konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.