Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Skala Centora w modyfikacji McIsaaca

Skala Centora w modyfikacji McIsaaca ma specjalne zastosowanie w przypadku zapalenia gardła. Opracowanie dla tego zagadnienia przygotował mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem oraz kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

Materiał zawiera informacje na temat zastosowania skali Centora w modyfikacji McIsaaca. Dowiecie się, jak za pomocą skali wybrać prawidłowe postępowanie w leczeniu. Pomocna będzie w tym załączona tabela, która za pomocą systemu punktowego przedstawia objawy i cechy pacjenta. By uzyskać dostęp do treści, zajrzyjcie do zakładki Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak rozpocząć pracę z Terminarzem Medycznym? Jeśli korzystacie z laptopa, najpierw zarejestrujcie się na stronie, a potem zalogujcie. Natomiast jeżeli korzystacie ze smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a następnie zarejestrujcie się i zalogujcie na swoje konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.