Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Skala nasilenia nudności i skala nasilenia wymiotów opracowana przez WHO

Nudności i wymioty często występują u pacjentów chorych na nowotwory i mogą być powodem wielu zaburzeń, w tym związanych z odżywianiem. Do obiektywnej oceny nasilenia nudności i wymiotów służą opracowane przez WHO pięciostopniowe skale. Szczegóły na ich temat przygotował mgr Jerzy Krukowski, pielęgniarz z wieloletnim doświadczeniem oraz kierownik specjalistycznych kursów pielęgniarskich.

W materiałach znajdziecie między innymi dwie tabele z każdym stopniem i wytłumaczeniem objawu. By zyskać dostęp do treści, zajrzyjcie do zakładki Baza Wiedzy w Terminarzu Medycznym NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji ułatwiającej codzienną pracę pielęgniarek i położnych.

Jak rozpocząć pracę z Terminarzem Medycznym? Jeśli korzystacie z laptopa, najpierw zarejestrujcie się na stronie, a potem zalogujcie. Natomiast jeżeli korzystacie ze smartfonu (z systemem Android) pobierzcie aplikację, a następnie zarejestrujcie się i zalogujcie na swoje konto.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.