Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Szukamy pielęgniarek i położnych do współpracy – nagradzamy książkami z Wydawnictwa Lekarskiego PZWL

Uwaga, uwaga! Zespół Terminarza Medycznego NURSEUM, czyli pierwszej na polskim rynku aplikacji ułatwiającej pracę pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów, poszukuje współpracowników, a konkretnie pielęgniarek i położnych, które pomogą w opracowaniu list produktów leczniczych i wyrobów medycznych wykorzystywanych przy pielęgnacji wybranych grup chorobowych. Produkty, które wejdą w skład pakietów medycznych, będą mogli zamawiać pacjenci lub ich opiekunowie bezpośrednio z aplikacji Terminarz Medyczny. Dla autorów najciekawszych propozycji przewidzieliśmy nagrody w postaci książek specjalistycznych z Wydawnictwa Lekarskiego PZWL.


A oto szczegóły naszej propozycji współpracy.

1. Kogo szukamy? Pielęgniarek i położnych o dowolnej specjalizacji, które będą chciały podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem przy określaniu listy z produktami leczniczymi i wyrobami medycznymi niezbędnymi do pielęgnacji przy takich grupach chorobowych, jak nietrzymanie moczu, nietrzymanie stolca, cukrzyca, choroby układu oddechowego i układu krążenia oraz przy pielęgnacji pacjentów z deficytem do samoopieki, pooperacyjnych, unieruchomionych, po udarze, ze stomią, po amputacjach.
Jeżeli macie własne propozycje odnośnie grup chorobowych, którymi chcecie się z nami podzielić, to jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły.

2. Czego oczekujemy? Chodzi nam o wymienienie wszystkich produktów leczniczych i wyrobów medycznych wchodzących w skład pakietu do pielęgnacji danej grupy chorobowej zgodnie z ich przeznaczeniem, które rekomendujecie swoim pacjentom lub które są wręcz niezbędne do wykonania zabiegów pielęgnacyjnych (np. do pielęgnacji stomii będą to worki do stomii, pasty uszczelniająco-gojące, preparaty do usuwania przylepca oraz środki ochronne i pielęgnacyjne do skóry, waciki, chusteczki nawilżające itp.).
Tam, gdzie jest to możliwe, prosimy podać nazwy rekomendowanych produktów, bez konieczności przygotowywania ich opisów. Jedna osoba może zgłosić dowolną ilość pakietów.

3. Jakie nagrody oferujemy? Książki specjalistyczne z Wydawnictwa Lekarskiego PZWL. Konkretne tytuły będziemy ustalać indywidualnie z osobami nagrodzonymi.

4. Kto otrzyma nagrody? Spośród zgłoszonych list produktów medycznych do pakietów wybierzemy 10 najciekawszych propozycji do dalszych konsultacji. Ich autorzy otrzymają nagrody.

5. Jak zgłosić swoje propozycje list produktów medycznych? Prosimy o ich przesyłanie e-mailem na adres pr@nurseum.pl. W treści wiadomości należy podać nazwę choroby, listę produktów medycznych oraz dane kontaktowe (imię i nazwisko, numer telefonu).

6. Do kiedy czekamy na zgłoszenia? Tylko do 14 listopada br., do godz. 23:59. Zdobywców nagród poznamy zaś najpóźniej 21 listopada br.

7. Jak zdobyć dostęp do Terminarza Medycznego NURSEUM? Jeśli macie laptopa, zarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie. Natomiast jeżeli wolicie używać smartfonu (tylko z systemem Android), pobierzcie aplikację, zarejestrujcie się i zalogujcie na utworzone konto.

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkie polskie pielęgniarki i położne! Po więcej informacji oraz w razie ewentualnych pytań zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na pr@nurseum.pl lub w wiadomości prywatnej na fanpage’u Terminarza Medycznego Nurseum.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

 

Comments are closed.