Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Szybki i wygodny dostęp do zawartości bloga Terminarza Medycznego

Na blogu Terminarza Medycznego NURSEUM regularnie pojawiają się nowe wpisy dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów. Dotyczą one zarówno ogólnych wiadomości z branży, jak i aplikacji usprawniającej pracę wspomnianych grup zawodowych. Nie trzeba wchodzić na stronę internetową, by mieć dostęp do umieszczanych treści. Wygodniejszym rozwiązaniem jest zalogowanie się w aplikacji.

Na blogu Terminarza Medycznego NURSEUM sporo się dzieje. W każdym tygodniu pojawia się „Przegląd dla Pielęgniarek i Położnych” zawierający spis najbardziej istotnych wiadomości z branży. Poza tym regularnie są umieszczane wszystkie kluczowe informacje na temat samego Terminarza, jego funkcjonalności i planów rozwojowych. Wystarczy zalogować się w aplikacji, by mieć dostęp do wszystkich wpisów. Jest to rozwiązanie bardziej wygodne niż odwiedzanie strony internetowej. Dlaczego?

Wpisy blogowe są zebrane w zakładce Aktualności. Wejdziecie w nią Państwo, klikając w odpowiednie miejsce w menu z lewej strony Terminarza.

Po kliknięciu pojawiają się wszystkie dodane wpisy, w kolejności od najnowszego. Możecie Państwo szybko i sprawnie, a do tego bez dodatkowego klikania, prześledzić całą zawartość strony oraz wejść w te artykuły, które szczególnie Państwa zainteresują.

Czytanie wpisów za pomocą aplikacji ma sporą przewagę nad śledzeniem strony bloga. I to w dwóch kwestiach. Pierwsza z nich to możliwość dodawania wybranych artykułów do ulubionych. Po prostu kliknijcie Państwo w serduszko widoczne przy danym artykule i potwierdźcie swoją akcję. Teraz w wolnej szybko wrócicie Państwo do danego artykułu, bez konieczności przekopywania się przez całą zawartość strony. Usuwanie artykułu z ulubionych odbywa się w ten sam sposób.

Druga przydatna funkcjonalność, której nie znajdziecie Państwo na blogu Terminarza, to przycisk „Udostępnij” widoczny przy wybranym artykule. Chcecie się Państwo podzielić z innymi jakimś wpisem, na przykład wysłać ważną treść danemu pacjentowi? Wpiszcie Państwo e-mail wybranej osoby, dopiszcie parę słów w notatce i kliknijcie „Udostępnij”.

Funkcjonalność Aktualności znacznie usprawnia poruszanie się po zawartości bloga Terminarza Medycznego. Jak zyskać do niej dostęp? Jeśli używacie Państwo laptopa, zarejestrujcie się na stronie, a potem zalogujcie i kliknijcie daną pozycję menu. Natomiast jeśli korzystacie ze smartfonu (tylko z systemem Android), pobierzcie aplikację, zarejestrujcie się i zalogujcie w Terminarzu Medycznym. Życzymy Wam udanej lektury.

Do usłyszenia!

Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.