Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Terminarz Medyczny NURSEUM ułatwi pracę opiekunów medycznych

Od dzisiaj z Terminarza Medycznego NURSEUM, czyli bezpłatnej aplikacji dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów, mogą korzystać również opiekunowie medyczni. Specjalnie do ich potrzeb dopasowaliśmy takie funkcje, jak: kalendarz wizyt, baza z artykułami branżowymi lub tworzenie spisu pacjentów. Jeśli należycie do tej grupy zawodowej, Terminarz Medyczny zaoszczędzi Wasz czas i zgromadzi informacje przydatne w Waszej pracy. Wystarczy, że skorzystacie z laptopa, tabletu lub smartfona z systemem Android.

 

Terminarz Medyczny NURSEUM dostosował swoją zawartość do potrzeb zawodu opiekuna medycznego. Sprawdźcie, jakie ułatwienia oferuje aplikacja i w jaki sposób może Wam pomóc w wykonywaniu codziennych obowiązków.

 

KALENDARZ

Dzięki elektronicznemu kalendarzowi z łatwością zaplanujecie każdą wizytę u pacjenta. W intuicyjny sposób ustawicie datę i godzinę oraz dodacie notatki z potrzebnymi informacjami. System automatycznie powiadomi Was o zbliżającym się spotkaniu, więc nie musicie się martwić, że w natłoku obowiązków o czymś zapomnicie.

Macie też możliwość wyboru odpowiednich pozycji z listy świadczeń. Dostępny spis jest tak wyselekcjonowany, by pasować do zakresu działań opiekuna medycznego.

 

PACJENCI

W tej zakładce możecie zanotować wszystkie istotne treści o osobach, którymi się opiekujecie, między innymi zebrać dane kontaktowe oraz informacje o zabiegach i wizytach. Aplikacja zapewnia stały i nieprzerwany dostęp do potrzebnej dokumentacji.

 

BAZA WIEDZY

W regularnie poszerzanej bazie odkryjecie branżowe artykuły zawierające wiedzę przydatną przy pielęgnowaniu pacjenta – na przykład treści o odleżynach. Poprzez kliknięcie serduszka dodacie wybrany wpis do ulubionych, by w dowolnej chwili szybko do niego wrócić.

 

AKTUALNOŚCI

W Aktualnościach znajdziecie te treści z bloga Terminarza Medycznego NURSEUM, które mogą zainteresować opiekuna medycznego, uzupełnić jego wiedzę i wspomóc go w codziennej pracy. Sprawnie i szybko przejrzycie wszystkie zaproponowane pozycje. Za pomocą kliknięcia w serduszko dodacie najciekawsze artykuły do ulubionych, by mieć je zawsze pod ręką.

 

Jak otrzymać dostęp do przedstawionych ułatwień? Wystarczy założyć konto w Terminarzu Medycznym NURSEUM, a podczas uzupełniania danych wybrać opcję „opiekun medyczny”. Jeśli korzystacie z laptopa, zarejestrujcie się na stronie, a następnie zalogujcie. Natomiast jeżeli używacie smartfonu (tylko z systemem Android), pobierzcie aplikację, a potem zarejestrujcie się i zalogujcie.

Do usłyszenia!

Dariusz Czechowski

Comments are closed.