Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Terminarz Medyczny NURSEUM wyróżniony w rankingu najlepszych start-upów Lubelszczyzny

Terminarz Medyczny NURSEUM

Terminarz Medyczny NURSEUM dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów znalazł się w grupie najlepszych start-upów Lubelszczyzny!

28 października 2016 roku, podczas IV Polskiego Kongresu Przedsiębiorczości odbywającego się w Lubelskim Centrum Konferencyjnym przyznano nagrody i wyróżnienia dla najlepszych start-upów Lubelszczyzny. Rywalizacja odbywała się w dwóch kategoriach: małe i duże start-upy.

Terminarz Medyczny NURSEUM został wyróżniony w kategorii duże start-upy razem z firmami Infinum 3D, Vitagenum, Clean Concept oraz Nexbio.

W skład kapituły konkursowej wchodzili:
– prof. Zbigniew Pastuszak, dziekan wydziału ekonomicznego UMCS
– Mariusz Sagan, dyrektor wydziału strategii i obsługi inwestora lubelskiego ratusza
– Tomasz Małecki, prezes Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego
– Maciej Maniecki, szef Rady Przedsiębiorczości Lubelszczyzny (wyłączył się z głosowania nad start-upami, które wspiera).

Jesteśmy bardzo wdzięczni za otrzymaną nagrodę, na pewno zmotywuje nas ona do jeszcze cięższej pracy nad naszym narzędziem, mającym na celu ułatwienie pracy pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów.

Jeżeli chcecie pozostać z nami na bieżąco serdecznie zapraszam na nasz fan pagedo newslettera oraz zamkniętej grupy na Facebooku.

Do usłyszenia!

Autor: Arkadiusz Bieniek

 

Comments are closed.