Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Uwaga, konkurs! Skorzystaj z Terminarza Medycznego i wygraj ekspres do kawy

Terminarz Medyczny NURSEUM

Konkurs dla pielęgniarek i położnych! Do wygrania ekspres do kawy marki KRUPS lub bony zakupowe do Empiku o wartości 100 zł każdy. Sprawdźcie, jak powalczyć o nagrody. Macie czas tylko do 26 lipca br.!

Jak powalczyć o nagrody w konkursie Terminarza Medycznego NURSEUM dla pielęgniarek i położnych?

1. Jeszcze nie korzystasz z Terminarza Medycznego NURSEUM?  Pobierz aplikację w wersji na laptopa http://bit.ly/TerminarzPC  lub na smartfon/tablet z systemem Android  http://bit.ly/TerminarzMobile, zarejestruj się w systemie i potwierdź rejestrację, a następnie przetestuj aplikację. Uwaga: bez potwierdzenia rejestracji nie możesz wziąć udziału w konkursie.
Jesteś już użytkownikiem Terminarza? Masz to z głowy, od razu przejdź do punktu nr 2.

2. Zajrzyj na nasz fan page i znajdź post konkursowy . Następnie udziel w komentarzu pod postem odpowiedzi na pytanie: która funkcja (np. Kalendarz, Raporty itp.) Terminarza Medycznego NURSEUM najbardziej ułatwia Twoją pracę i dlaczego? Masz czas tylko do 26 lipca br., do godz. 23:59.

To wszystko! Wyniki konkursu ogłosimy na naszym fan page’u najpóźniej 31 lipca br. Autorzy 3 najciekawszych odpowiedzi na pytanie konkursowe otrzymają kapsułkowy ekspres do kawy Piccolo marki KRUPS® wraz z zestawem kapsułek NESCAFÉ® Dolce Gusto® (I miejsce w konkursie) lub po 1 jednym bonie zakupowym do Empiku o wartości 100 zł (II i III miejsce w konkursie).

Zapraszamy do zabawy! W razie jakichkolwiek pytań związanych z konkursem piszcie do nas na Facebooku lub na info@nurseum.pl.

Więcej informacji o konkursie znajdziecie w regulaminie .

Zespół Terminarza Medycznego NURSEUM

Comments are closed.