Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wieści fizjoterapeutyczne #1

Terminarz Medyczny NURSEUM

Terminarz Medyczny Nurseum startuje z nowym cyklem wpisów dla fizjoterapeutów. Znajdziecie w nim przegląd najciekawszych newsów branżowych. Na początek sprawdźcie czym żyła branża w lutym.


Cykl „Wieści fizjoterapeutyczne” będzie ukazywał się na naszej stronie co 2 tygodnie. Znajdziecie w nim wybór linków do najciekawszych treści poświęconych fizjoterapii, które specjalnie dla Was wynajdujemy w internecie.

Zapraszamy do lektury premierowego odcinka!

20 luty – w piątek (26 lutego br.) w Warszawie odbędzie się ogólnopolski protest fizjoterapeutów sprzeciwiających się nowelizacji ustawy regulującej kwestie związane z wykonywaniem zawodu. Początek demonstracji o 12:00 pod Sejmem RP. Więcej informacji.

19 luty – Radio Szczecin wyemitowało ciekawą audycję o losach ustawy o fizjoterapii, w której udział wzięli m.in. Marek Kiljański (Polskie Towarzystwo Fizjoterapii) oraz Tomasz Strzałkowski (Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska). Link do audycji.

11 luty – Sejm PR planuje przesunięcie o 2 lata wejście w życie ustawy o fizjoterapii, na którą czekacie od ponad 20 lat. Więcej informacji.

25 stycznia – uruchomiliśmy fan page Terminarza Medycznego Nurseum dla pielęgniarek, położnych i fizjoterapeutów.

Kolejny odcinek „Wieści fizjoterapeutycznych” pojawi się na naszej stronie w drugim tygodniu marca. Jeżeli nie chcecie go przegapić, koniecznie zapiszcie się na newsletter Terminarza Medycznego Nurseum! Polecamy również dołączenie do grona naszych Czytelników na Facebooku. W ten sposób zyskacie szybszy dostęp do branżowych informacji, które publikujemy na bieżąco.


Autor: 
Arkadiusz Bieniek

 

Comments are closed.