Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wieści Fizjoterapeutyczne #3

Terminarz Medyczny NURSEUM

Chcecie wiedzieć co w branżowej trawie piszczy? Zajrzyjcie do najnowszego odcinka „Wieści Fizjoterapeutycznych”, które opracował specjalnie dla Was zespół Terminarza Medycznego NURSEUM.

Poprzednim razem pisaliśmy o najciekawszych wydarzeniach z końcówki lutego, tym razem przyszła kolej na podsumowanie marca.

NEWS nr 1 – „Mamy dobrą ustawę o naszym zawodzie i trzeba ją wdrożyć”
„Po uchwaleniu przez Sejm ustawy o zawodzie fizjoterapeuty i jej podpisaniu przez prezydenta, fizjoterapeuci byli przekonani, że ponad dwie dekady zabiegów o regulację prawną ich statusu zakończyły się sukcesem. Ta radość okazała się jednak przedwczesna”.  Więcej na ten temat w artykule opublikowanym na portalu „Rynek Zdrowia”.

NEWS nr 2 – „28 lat bezprawia”
„Oddając swoje zdrowie w ręce fizjoterapeuty, trzeba liczyć na szczęście. Nie ma pewności, czy trafi się na specjalistę, czy na “specjalistę”. Spośród wszystkich krajów UE tylko w Polsce ten rynek nie został prawnie uregulowany. Miało się to zmienić już w maju, ale niewykluczone, że reformę zablokuje grupa posłów”możemy przeczytać w obszernym reportażu na stronie TVN24.

NEWS nr 3 – „Konferencyjny kwiecień Terminarza Medycznego NURSEUM”
Sprawdźcie nasz konferencyjny rozkład jazdy na najbliższy miesiąc.

NEWS nr 4 – „Dla kogo przygotowujemy Terminarz Medyczny NURSEUM”
Ostatnio doszliśmy do kilku naprawdę ciekawych wniosków. Rzućcie okiem na szczegóły.

Czwarty odcinek „Wieści Fizjoterapeutycznych” podeślemy Wam w połowie kwietnia. Zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter, by go nie przegapić. Przy okazji przypominamy również, że wszyscy subskrybenci newslettera otrzymają w czerwcu dostęp do Terminarza Medycznego NURSEUM bez żadnych opłat.

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.