Create a Joomla website with Joomla Templates. These Joomla Themes are reviewed and tested for optimal performance. High Quality, Premium Joomla Templates for Your Site

Wieści Fizjoterapeutyczne #4

Terminarz Medyczny NURSEUM

Nowy odcinek „Wieści Fizjoterapeutycznych” przygotowany przez Terminarz Medyczny NURSEUM gotowy! Sprawdźcie co słychać w branży w połowie kwietnia.

Zachęcamy do uważnej lektury.

NEWS nr 1 – „Planowana nowelizacja ustawy o fizjoterapetach”
Zapowiada się nowelizacja ustawy o zawodzie fizjoterapeuty. Według Stowarzyszenie Fizjoterapia Polska, zmiany nie idą w dobrym kierunku. Dowiedzcie się więcej.

NEWS nr 2 – „Naciski w sprawie ustawy o fizjoterapeutach”
Więcej szczegółów znajdziecie w artykule na portalu „Medexpress”.

NEWS nr 3 – „28 lat bezprawia”
„Oddając swoje zdrowie w ręce fizjoterapeuty, trzeba liczyć na szczęście. Nie ma pewności, czy trafi się na specjalistę, czy na „specjalistę”. Spośród wszystkich krajów UE tylko w Polsce ten rynek nie został prawnie uregulowany. Miało się to zmienić już w maju, ale niewykluczone, że reformę zablokuje grupa posłów” – możemy przeczytać w obszernym reportażu na stronie TVN24.

NEWS nr 4 – Planuj wizyty i zabiegi u pacjentów przy pomocy smartfona
Fizjoterapeuci, pielęgniarki i położne. Co łączy te 2 zawody? Oprócz olbrzymiej odpowiedzialnością cechą wspólną jest obciążenie pracą. Jedną z przyczyn takiego stanu rzeczy jest liczba pacjentów. Jak poradzić sobie z organizacją pracy w takiej sytuacji? Pomoże nowoczesna technologia, a konkretnie Terminarz Medyczny NURSEUM.

NEWS nr 5 – Poznajcie nowego rzecznika Terminarza Medycznego NURSEUM
Z prawdziwą przyjemnością przedstawiamy Wam Nursję – nowego rzecznika Terminarza Medycznego NURSEUM.

Następne wydanie „Wieści Fizjoterapeutycznych” już pod koniec kwietnia. Koniecznie zapiszcie się na nasz newsletter, żeby go nie przegapić.

Autor: Arkadiusz Bieniek

Comments are closed.